zespół smooth jazz

Zespół smooth jazz na lekcji w szkole

Na lekcje zaprosiłem mojego znanego i powszechnie lubianego kolegę. Stanisław Bujka, wiadomo, jeden z największych jazzmanów w naszym kraju. Staszek ma na swoim koncie płyty, które wydawał przez dwie dekady, z wieloma zespołami muzycznymi, a jego nowa muzyka fusion jazz, zawsze wzbudzała zachwyt.

Zespół smooth jazz i darmowy występ

zespół smooth jazzStanisław zgodził się na spotkanie z uczniami mojej klasy, powiedział, że polki smooth jazz to idealny temat na rozmowę z młodzieżą. Ubolewał, że umysły opanowała muzyka elektroniczna, czy jakaś dziwna biesiadna odmiana, podrygiwanie w remizie i tak dalej. Jego zespół smooth jazz na koncert również przyjedzie do naszego miasta i dzieciakom da wejściówki, aby za darmo mogli sobie zobaczyć występ. Wiadomo taki smooth jazz event to najlepszy moment aby dzieciaków trochę wyedukować muzycznie. Chciałem, aby spotkanie z moim drogim kolegą było na wysokim poziomie, dlatego trochę dzieciaków przygotowałem. Puściłem im płyty Staszka, pokazałem co to jest nowa muzyka fusion jazz, aby mogli rzucić uchem na temat przyszłej lekcji. Jedna uczennica powiedziała, że polski smooth jazz ją usypia, a druga, że relaksuje. Obie w zasadzie miały rację. Spytałem się klasy, czy chcieliby wyskoczyć na taki smooth jazz event, stwierdzili, że z przyjemnością, ale dopytali czy mieliby wziąć ze sobą śpiwory. Gromki śmiech ogarnął całą klasę. Zastanawiałem się po tym przez chwilę, czy taki zespół smooth jazz na koncert, to będzie odpowiednie dla młodych. Jednak muszą się kiedyś rozwinąć, a muzyka, zwłaszcza polski smooth jazz to świetny materiał na wejście w inne gatunki muzyczne.

Nowa muzyka fusion jazz, to z pewnością świetny pomysł dla tych moich ancymonów. Opowiedziałem im jeszcze krótko gdzie będzie ten smooth jazz event. Klasa była przygotowana bardzo.

Więcej o zespole na stronie www.slowmusic.pl