Zbędne narzędzia specjalistyczne

Od jakiegoś czasu krucho u mnie z pieniędzmi. Niestety nie mam stałej pracy. Czasami tylko dorabiam sobie, jak jest jakaś praca, jednakże w ostatnim czasie zdarza się to raczej sporadycznie.

Wystawiłem specjalistyczne narzędzia na aukcję

narzędziaNiestety w Bydgoszczy, czyli w mieście w którym mieszkam stopa bezrobocia jest bardzo duża, także znalezienie jakiejkolwiek pracy graniczy można powiedzieć że z cudem. Ostatnio właśnie dlatego, że nie mam pracy mam sporo wolnego czasu. Mój tata poprosił mnie o to, żebym pomógł mu zrobić małą robótkę. Zgodziłem się, jednakże do jej zrobienia potrzebne było kilka narzędzi pramet, po które poszedłem do piwnicy. W piwnicy znajdowały się wszystkie nasze specjalistyczne narzędzia z Bydgoszczy. W piwnicy również znalazłem narzędzia pomiarowe, zaniosłem je do mojego taty, który stwierdził, że są mu one zbędne i że jeżeli mi się przydadzą, to mogę sobie je wziąć, a jak nie to mogę się ich pozbyć. Tata też zeszedł ze mną do piwnicy i wręczył mi narzędzia skrawające. Powiedział, że one również do niczego nie są mu potrzebne i mogę z nimi zrobić co chcę. Zobaczyłem, że tata ma też imadło bison. Zapytałem się grzecznie, czy je też mogę sobie wziąć. Jednakże mój tata powiedział, że nie mogę go zabrać, ponieważ dostał je od kogoś i stanowi to dla niego pamiątkę, której nie zamierza się za nic w świecie pozbywać. Narzędzia, które dostałem od mojego taty postanowiłem wystawić na jedną ze stron aukcyjnych. Na początku myślałem, że nie sprzedadzą się one, no może w najlepszym wypadku dostanę za nie jakieś marne grosze. Jakie ogromne było moje zdziwienie, kiedy ludzie zaczęli licytować owe narzędzia za całkiem spore sumki. Bardzo się ucieszyłem z tego.

Narzędzia udało mi się sprzedać po bardzo dobrych cenach i dzięki temu mam trochę pieniędzy dla siebie. Może na miesiąc starczy, żeby jakoś sobie przeżyć w miarę.