płukanie kanalizacji

Zatrudniam pracownika do płukania kanalizacji

Maciek złożył wypowiedzenie bo dostał dom w spadku za granicą i postanowił się przeprowadzić. Oczywiście od razu się zgodziłem, bo chciałem pójść mu na rękę. Zresztą, w takiej sytuacji to było zrozumiałe. Maciek obsługiwał mini wuko i prowadził u mnie serwis, muszę zatem szybko znaleźć jakieś zastępstwo, by nie mieć przestoju.

Kto wykona płukanie kanalizacji?

płukanie kanalizacjiSkontaktowałem się z Marleną, która zawsze pozyskuje dla mnie pracowników i poprosiłem ją o pomoc. Przy okazji zapytała się jak sprawdza się nowa przyczepka wuko, którą mi poleciła. Rzecz jasna, że przyczepka jest doskonała i chyba przez kilkanaście minut ją zachwalałem. Zaleciłem Marlenie, żeby wzięła pod uwagę pracowników, którzy potrafią przeprowadzić płukanie kanalizacji, bo często jak są jakieś alarmowe sytuacje to wysyłam wszystkich pracowników. Jak ktoś nam zgłosi, że kanalizacja nie działa, to zawsze udzielamy pomocy. Maciej ma miesięczny okres wypowiedzenia i zadeklarował, że przeszkoli nowego na jego miejsce i wdroży go w serwis, dlaczego nie mam się o co martwić. Z jednej strony szkoda mi, że Maciej od nas odchodzi bo to świetny fachowiec, ale zapewniłem go, że w mojej firmie drzwi są dla niego zawsze otwarte. Marlena tym razem również się nieźle spisała, bo w ciągu dwóch dni przesłała mi profile dwóch osób, które idealnie nadawały się na to stanowisko. Jeden nawet produkował mini wuko co bardzo mi się spodobało. Skoro wykonywał to urządzenie to na pewno wie jak się je obsługuje. Sam porozmawiam z tymi kandydatami, ponieważ zawsze prowadzę indywidualne rozmowy.

Znam się na ludziach i dokonuję trafnych wyborów jeżeli chodzi o pracowników w mojej firmie. Asię jednak poprosiłem, żeby zorganizowała dla Macieja jakieś pożegnanie w firmie. Na pewno będzie mu bardzo miło, że go tak doceniliśmy.

Więcej w temacie można znaleźć na: kanalizacja.net