Zarobki najlepszych DJ-ów w Poznaniu

Wybierając swoje zajęcie, niezależnie od tego, czy ma to być zawód główny, czy też jedynie praca dodatkowa, zawsze patrzymy w dużej mierze na zarobki. Oczywiście ważna jest też atmosfera jaka panuje w pracy oraz perspektywy związane z awansem, niemniej głównym czynnikiem o który wciąż się często opieramy jest wypłata.

Ile tak naprawdę zarabiają najlepsi DJ-e z Poznania?

najlepszy DJ z PoznaniaWiele osób pracujących od poniedziałku do piątku, między siódmą a piętnastą, zastanawia się nad pracą w zespole muzycznym. Prawda jest taka, że nie każdemu się to opłaci, a jeśli ktoś podejdzie do tego bez wcześniejszego planu, to może się nieźle rozczarować. Oczywiście zupełnie inną kategorią są prawdziwi profesjonaliści. Mój znajomy to najlepszy DJ z Poznania – występuje praktycznie wszędzie. Jest jednym z nielicznych, którzy nie mają żadnego innego zajęcia – żyje on wyłącznie z tego, co zarobi jako DJ. Mogę powiedzieć, że na pewno nie należy on do ludzi biednych. Ma całkiem ładny i nowy samochód, mieszkanie blisko centrum – właściwie dla wielu ludzi jest to spełnienie marzeń. On sam mówi o sobie, że więcej nie potrzebuje – w końcu skoro mieszka sam, ma pieniądze na życie, samochód, a czasem na jakąś zagraniczną wycieczkę, to więcej pieniędzy nie jest mu do niczego potrzebne. Faktem jest, że mówi, że praca DJ-a nie jest wcale taka lekka, jak niektórym mogłoby się to wydawać. Status najlepszego DJ-a w Poznaniu uzyskał już jakiś czas temu i od tamtego momentu regularnie musi to udowadniać i potwierdzać, że nie wyszedł z formy. Mimo wszystko ceni sobie swoją pracę i nie zamieniłby jej na nic innego.

Jeśli ktoś szuka więc dodatkowego zajęcia i myśli o tym, by zająć się profesjonalnie DJ-ką, to oczywiście nic nie stoi mu na przeszkodzie. Warto jednak wcześniej nauczyć się czegoś na temat imprez, wesel, repertuarów, oraz przede wszystkim – obsługi sprzętu.