Zamówiłam fachowców od montażu okien

Kiedy kupowałam okna do swojego domu to sądziłam, że nie będę miała z nimi problemów. Myślałam, że jak wybiorę dobre okna pcv to ich wstawienie będzie łatwe. Jednak potem zaczęłam czytać na ten temat w internecie i okazało się, że byłam w błędzie.

Montaż okien jest skomplikowany

montaż okien w BydgoszczyDo montażu potrzebowałam różnych rzeczy, takich jak wkręty, pianka uszczelniająca i różne narzędzia. Do tego dowiedziałam się, że montaż okien w Bydgoszczy w pojedynkę jest praktycznie niemożliwy. Samodzielne podniesienie nawet samej ramy okiennej nie jest łatwe, a jeszcze trzeba to wszystko dobrze usadowić w otworze i przykręcić. Nawet fachowiec mający wprawę by się chyba nie wyrobił z takimi pracami samodzielnie. Wypełnienie pianką to już potem drobnostka. Do tego też dalej trzeba wykończyć ściany wokół okien. To też nie dla mnie, bo nie znam się na takich sprawach, od tego jest ekipa budowlana. Jak pomyślałam, że się za to zabieram to od razu przeszła mi ochota na montaż okien. Jeszcze tylko bym wszystko zepsuła i tyle by z tego było. Dlatego też postanowiłam, że zamówię fachowców, którzy za mnie wykonają montaż okien. Na szczęście w Bydgoszczy znalazły się takie osoby i nie musiałam ich nawet długo szukać. Przyjechało do mnie dwóch panów, którzy od razu zabrali się do pracy. Szło im to nawet szybciej niż się spodziewałam i raz dwa moje okna znalazły się na właściwym miejscu. Potem trzeba było tylko czekać aż pianka zastygnie, by móc ją dociąć, by nie wystawała. Koszt montażu okien również mnie zaskoczył, bo spodziewałam się, że będzie to droższe.  Wszystko dobrze się skończyło.

Cieszę się, że jednak nie zdecydowałam się na samodzielny montaż okien tylko od razu zadzwoniłam po fachowców. Dzięki temu sama się nie męczyłam z tymi pracami, a wszystko zostało wykonane jak należy.