puccini walizki

Zakupy z mamą czyli puccini walizki w niskiej cenie

Moja mama jest niesamowicie praktyczną osobą. Rzadko kupuje coś szalonego, albo coś co może tak naprawdę się jej nie przydać. Ja to coś zupełnie innego jeśli chodzi o zakupy. Gdy tylko zobaczę, że coś spodobało mi się w sklepie od razu chcę to mieć.

Puccini walizki w niskiej cenie wcześniej sprawdzone

puccini walizkiNie zastanawiam się przy tym czy rzeczywiście dana rzecz przyda mi się i czy kiedykolwiek będę miała okazje by coś założyć. Myślałam kiedyś, że pewnie z tego wyrosnę. Jednak ja czym jestem starsza tym bardziej szastam pieniędzmi na zakupach i kupuje rzeczy, które tak naprawdę nie są mi do niczego potrzebne. Dlatego też czasem proszę moją mamę by na takie zakupy się ze mną udała. Ona po prostu potrafi sprawić, że ustanę czasem twardo na ziemi i choć przez chwile się zastanowię. Właśnie dzięki mamie udaje mi się zawsze zaoszczędzić dużo pieniędzy. Oczywiście zawsze muszę ją długo namawiać by wybrała się ze mną do galerii handlowej na zakupy. Jednak tym razem mama wiedziała, że zakupy są mi potrzebne. niedługo miałam odbyć szkolenie zagraniczne i potrzebowałam walizki do ryanaira takiej na kółkach. Podobały mi się bardzo walizki puccini, jednak dziś decyzję podejmowała mama. Mama sprawdziła puccini walizki w niskiej cenie i wszystko było jasne. Przecież puccini walizka cena była dla niej jednym z najważniejszych kryteriów. Jednak na moje szczęście okazało się, że cena była całkiem przyzwoita i mama stwierdziła, że muszę mieć taką walizkę. No cóż skoro ona tak twierdziła nie mogłam z nią przecież dyskutować. Oczywiście torebki puccini również zwróciły moją uwagę jednak teraz nie ma szans żeby ją kupić.

Jednak obiecałam sobie, że gdy tylko wrócę ze szkolenia przyje na zakupy do galerii i sprawię sobie taką jedną torebkę. Podobały mi się wyjątkowo, były po prostu w pięknych kolorach. Zbliżała się wiosna i taka torebka by mi się przydała