szkoła tenisa

Zakupy dla szkoły tenisa

Wiele osób w okresie zimowym decyduje się na grę w tenisa. Mamy szkołę, która uczy właśnie tej gry, i jeszcze kilku innych. Nasza Warszawa gości nas tu już od dawna. Jak już wspomniałam, nie uczymy tylko tenisa.

Szkołą tenisa z dobrą kadrą

szkoła tenisa No ale głównie nauka tenisa to jest nasz priorytet. Prowadzimy zajęcia głównie dla dzieci, ponieważ dzieci są naszą przyszłością. Nie jest tak, że odrzucamy całkiem inne grupy wiekowe, ale mamy ich znacznie mniej. No a tenis dla dzieci to około 10 grup dzieciaczków, które mają już jakieś umiejętności, lub dopiero zaczynają. Starszych grup mamy tylko ze dwie, bo głównie kierujemy się na młodsze osoby. No ale tak to już jest, że najlepiej nabywać umiejętności od najmłodszych lat, bo najwięcej się później z tego wyniesie. Nasza szkoła tenisa dla każdego-warszawa działa już od kilku lat, i mamy dobrą kadrę, wspaniałych nauczycieli, którzy sami zawodowo grają, a nie tylko uczą. To praktycy, więc to już jest plus. Ja pracuję tu już też od dawna, ale nie jako nauczyciel. Zajmuję się zapisami i sprawdzaniem, czy wszystko jest na swoim miejscu. Robię też zamówienia. Sprawdzam, czy asortyment się zgadza, i uzupełniam go w zależności od potrzeb. Nawet nie wiecie, ile piłek potrafi zginąć w jeden dzień, a ile rakietek się zniszczyć. Co jakiś czas wymieniamy wszystkie rakietki, ale na bieżąco uzupełniam zapasy, gdy coś się na przykład urwie, albo zetrze. Siatka również musi być dobrze naprężona, bo bez tego dobrze się odbijać nie będzie. Najfajniejszym naszym zakupem ostatnio była taka maszyna do tenisa stołowego. Nie wymagała posiadania partnera w grze. Sama wyrzucała piłki i gracz musiał je odbijać. Można w niej ustawić szybkość wyrzutu piłek, i maszyna odbija na różne kierunki.

Jest to fajne urządzenie, które potrafi nauczyć początkujących jak dobrze odbijać. Sama sobie czasem pogram w przerwach z tą maszyną, muszę przyznać.