Zakup spieków kwarcowych od Laminam

Urządzaliśmy się w naszym mieszkaniu. Było to nowo kupione mieszkanie, ale zdecydowaliśmy się na całkiem duży remont. Szczególnie całkowicie na nowo chcieliśmy urządzić łazienkę oraz kuchnię. Starałam się szukać inspiracji w różnych katalogach i na stronach internetowych. Miałam ogrom pomysłów na to, jak urządzić szczególnie kuchnię, ale chciałam też, aby mój mąż powiedział co myśli o tych aranżacjach.

Laminam – oferta spieków kwarcowych

spieki kwarcowe laminamZnalazłam bardzo dużo niezwykle ciekawie wyglądających kuchni z różnymi dodatkami, np. na ścianach. Były one pokryte płytami ze spieku kwarcowego i wyglądało to naprawdę powalająco. Od razu sobie wyobrażałam jak przyjemnie nasza kuchnia wyglądałaby właśnie z takimi płytami. Pokazałam zdjęcia z katalogu mojemu mężowi i ku mojemu zaskoczeniu jemu również się to spodobało. A bałam się, że nie ma szans, by się akurat na to zgodził. Na szczęście było inaczej niż myślałam. Razem z mężem zaczęliśmy szukać najlepszego dostępnego producenta i jeśli chodzi o spieki kwarcowe Laminam wyróżniał się znacznie. Firma miała bardzo szeroką ofertę, bardzo korzystne ceny i do tego bardzo miłych pracowników, którzy otwarcie dzielili się swoimi pomysłami i swoimi zaleceniami co do kupowanych u nich produktów. Wybraliśmy odpowiednie płyty i zamówiliśmy montaż wg naszego uznania. Wszystko pozostałe w kuchni dobieraliśmy pod kątem wyglądu tych płyt kwarcowych, aby całość w piękny sposób się domykała.

Kuchnia na sam koniec wyglądała przecudownie. Powiedziałabym nawet, że wyglądała lepiej niż te kuchnie na zdjęciach w katalogach i na różnych stronach internetowych. Pomysł z tymi płytami na ścianach był strzałem w dziesiątkę i liczyłam, że podobnie skutecznie i z podobnym efektem końcowym wykończymy naszą łazienkę.