parapety z kamienia

Zakup ładnych parapetów z kamienia

Jakiś czas temu kupiliśmy dom na wsi w okolicach Poznania. Dom jest ładny i zadbany, jednak zdecydowałem wraz z żoną, że zrobimy remont, ponieważ chcemy aby dom wyglądał tak, jak sobie wymarzyliśmy.

Parapety z kamienia i ich dopasowanie

parapety z kamieniaZawsze chciałem mieć założone parapety z kamienia przy oknach, ponieważ dodaje to niesamowitego klimatu w całym pomieszczeniu. Chcemy mieć w całym domu takie parapety założone, dlatego zdecydowaliśmy się na kontakt z producentem. Namiary dostaliśmy od znajomego, który mieszka w Poznaniu i sam korzystał z usług tego człowieka. Na miejscu okazało się, że możemy u niego zakupić nie tylko parapety, ale także posadzki oraz co ciekawe kominki z kamienia! Żonie od razu spodobały się kamienne kominki i zasugerowała mi, aby zakupić jeden z tego samego kamienia co będą parapety w domu. Pomysł mi się spodobał. Producent pokazał nam katalog, w którym przedstawione zostały różne warianty. Była posadzka kamienna, na której stały kominki z tego samego materiału a przy oknach były zamontowane ładne parapety z kamienia poznań, które były nieco ciemniejsze od reszty. Bardzo nam się ta wersja spodobała i na takie rozwiązanie właśnie się zdecydowaliśmy. W domu wymierzyłem parapety oraz okna, żeby mieć pełne dane dla producenta. Niestety podłogi nie mierzyłem, dlatego przyjedzie pracownik tej firmy aby dokonać wymiarów. Mieliśmy do wyboru kominki z trzech wariantów. Zdecydowaliśmy się na ten najmniejszy, ponieważ chcemy zachować dużo przestrzeni w salonie. Pozostałe kominki także były piękne, ale to jak będziemy mieli większy dom to się zastanowimy.

Wyszliśmy od tego producenta dość zadowoleni. Na dodatek okazało się, że ceny są o wiele niższe niż wcześniej zakładaliśmy. Nasz dom będzie wyglądał pięknie i nowocześnie. W salonie będzie panował idealny klimat.