zakładnie ogrodów

Zakładanie ogrodów a zatrudnienie ogrodnika

Mając ogród zawsze staramy się o niego dbać, ale nie zawsze znajdujemy na to wystarczająco czasu. dlatego warto pomyśleć o jakimś pracowniku, który będzie dbał o nasza zieleń w ogrodzie. Wcale nie musi to być profesjonalny pracownik, ale warto by trochę się znał na uprawie i pielęgnacji roślin.

Zależało mi na dobrym założeniu ogrodu

zakładnie ogrodówNie chcemy przecież by nas ogród stracił na swoim wyglądzie przez nierozważnego pracownika. Ale by zatrudnić pracownika do ogrodu, to warto mieć wtedy spory ten ogród. w innym przypadku chyba by nie opłacało by się zatrudniać pomoc do ogrodu, prawda? Dlatego proces zatrudniania nowego pracownia omówię na przykładzie zamożnej rodziny, która miała wielki, wspaniały ogród, liczący kilkadziesiąt metrów kwadratowych. Na tym ogrodzie mieli praktycznie wszystko, nawet zmieścił się basen, czy kort tenisowy.Potrzebowali pracownika do pielęgnacji ich ogrodu. Dlatego tez zwrócili się do naszej agencji zatrudnienia. Nie miałam łatwego zadania, musiałam znaleźć osobę, dla której pielęgnacja ogrodów nie była nowością. Musiała w swojej karierze dbać przynajmniej o kilka ogrodów. Pracownik ten musiałby umieć obsługiwać wszystkie narzędzia profesjonalne. Co więcej pracownik ten musiałby być miejscowy, czyli pochodzić z Gdańska, by zawsze miał możliwość dojazdu do miejsca pracy. Dobrze by było aby wiedział na czym polega projektowanie ogrodów, by w przyszłości móc samemu coś zaproponować. Oferta jest skierowana do osób, które liczą sobie stabilność i pracowitość. Zakładanie ogrodów w Gdańsku może i należy do łatwych, ale podstawy trzeba znać.

Po 2 tygodniach udało mi się znaleźć idealnego kandydata, wcześniej pracował w całym trójmieście, więc ma doświadczenie na tym stanowisku. Co więcej chce w końcu mieć stałą prace. Jest też po architekturze krajobrazu.