Zakładanie nowoczesnych karniszy

Kiedy szukaliśmy mieszkania, to nie myśleliśmy, że uda się je tak szybko znaleźć. Natrafiliśmy na ciekawą cenowo ofertę, ponieważ właściciel tego mieszkania spieszył się ze sprzedażą, ze względu na wyprowadzkę do Wielkiej Brytanii. Kupiliśmy je od razu po pierwszym zobaczeniu tego miejsca. Uznaliśmy, że niewiele będziemy w nim zmieniać i taki większy remont przeprowadzimy jedynie w salonie, bo pozostałe pokoje wyglądały tak, że tam one pasowały.

Montowanie karniszy nowoczesnych

karnisze nowoczesneSalon, jako że miało to być miejsce główne życia naszej rodziny i punkt, w którym przesiadywać mieli goście, chcieliśmy zrobić w jednym konkretnym stylu. Mi się bardzo podobają różne nowoczesne inspiracje, więc w takim stylu chciałam to wszystko zorganizować. Zamawiałam więc wszelkie meble właśnie pod tym kątem. Gdy praktycznie wszystko było zrobione, zdałam sobie sprawę, że obecny karnisz kompletnie nie pasuje do wystroju. Był to taki typowy staromodny karnisz, który występował w większości starych mieszkań. Moim celem były jednak karnisze nowoczesne, które swoim wyglądem pasowałyby do reszty salonu, który emanował wszystkim co nowoczesne. Razem z mężem wybraliśmy karnisz tego typu i zamówiliśmy go, jednak byliśmy przez swoją nieuwagę zmuszeni poczekać kilka dni. Karnisz dotarł akurat w dniu, w którym mieli przyjść po raz pierwszy na nowe mieszkanie nasi rodzice. Chcieliśmy więc zdążyć go zamontować jeszcze przed ich wizytą.

Na szczęście mój mąż jest bardzo sprawny w tego typu zadaniach i bardzo szybko udało mu się zamontować karnisz, a następnie ja zawiesiłam moje ulubione firanki. Piętnaście minut później wpadli goście – i wszystko było już całkowicie gotowe na ich przywitanie i nikt się nie zorientował, że dopiero skończyliśmy wykańczać pokój.