zabiegi na ciało

Zabiegi na ciało – da się na tym zarobić!

Ukończyłam studia medyczne i uznałam, że założę własny salon kosmetyczny. W Bydgoszczy na pewno będzie ogromne zainteresowanie moimi usługami. Posiadam odpowiednie wykształcenie oraz praktykę, która pozwala mi na samodzielnie wykonywanie różnego rodzaju zabiegów.

Czy warto inwestować w zabiegi na ciało?

zabiegi na ciało

Od zawsze planowałam, że medycyna estetyczna będzie moim docelowym zajęcie, dlatego bez chwili wahania wybrałam taki kierunek studiów. Zdecydowałam, że swój salon otworzę na swoim osiedlu bydgoskim, ponieważ nie ma tutaj zbyt wiele salonów kosmetycznych. Jestem w stanie wykonać perfekcyjny botox, ponieważ posiadam odpowiednie do tego specyfiki, które są uznawane za najlepsze na rynku. Posiadam w ofercie szereg usług. Wykonuję wszystkie możliwe zabiegi na twarz dla kobiet w każdym wieku, oraz oczywiście dobre zabiegi na ciało Bydgoszcz, o które bardzo często pytają klientki. Udało mi się znaleźć idealny lokal na mój salon i dodatkowo w bardzo atrakcyjnej cenie. Moja firma będzie mieściłam się w budynku, gdzie jest salon fryzjerki oraz sklep odzieżowy dla Pań. Jest to idealna lokalizacja. Na pewno moja medycyna estetyczna zainteresuje klientki, które będą w pobliżu i do mnie zajrzą. Na początek planuję wprowadzić promocje, by zachęcić jak najwięcej klientek. Zabiegi na twarz będą w trzydziestoprocentowej promocji na początek. Jeśli chodzi zaś o zabiegi na ciało, to planuję dać dwadzieścia procent rabatu. Oczywiście botox pozostanie bez zmian cenowych, ponieważ wszędzie są takie same ceny.

Jest to dość drogi zabieg i produkty, które muszę w tym przypadku zakupić również sporo kosztują. Wiem, że mi się uda, ponieważ wcześniej już zbadałam bydgoski rynek i wiem jakie jest zapotrzebowanie na moje usługi. Muszę jeszcze zainwestować w reklamę i mogę zacząć działać. To będzie udany rok.