Wysoka skuteczność wariografu

 

Z pewnością większość osób zapytana o to czy ceni prawdę, odpowiedziałaby twierdząco, gdyż nikt nie lubi być oszukiwany. Jednak w rzeczywiści każdy z na oszukuje w wielu sytuacjach, ponieważ w ten sposób nasze ego nas chroni.

Jak działają wariografy?

wariograf skutecznośćWiele lat temu wynaleziono pierwszy wariograf, który był wyjątkowo innowacyjnym urządzeniem. Przez lata były unowocześniany, dzięki czemu dotrwał do dzisiejszych czasów i jest dość często stosowany. Przeważnie z jego pomocy korzystają sądy, policja, korporacje, ale także osoby indywidualne. Jeżeli nas interesuje wariograf skuteczność jego jest oceniana na poziomie dziewięćdziesięciu pięciu procent. Głównie jest to zasługą odpowiednio przeprowadzonego badania oraz właściwej analizy i interpretacji wyników. W Polsce badania tego typu są przeprowadzane w Instytucie Badań Wariograficznych w Warszawie przez certyfikowanych testerów. W ciągu jednego dnia można je wykonać i otrzymać od razu wyniki. Do badania jest wykorzystywany wariograf, który służy do rejestrowania wszelkich reakcji fizjologicznych na bodźce zewnętrzne. Przeważnie chodzi o nadmierną potliwość czy przyśpieszone bicie serca, które mogą być sygnałem, że ktoś chce coś ukryć. Zapisane przez urządzenie wyniki są później porównywane z udzielanymi odpowiedziami. Wariograf jest bardzo trudno oszukać, dlatego też tak wiele osób mu ufa. Jest on niezbędny w ustalaniu sprawcy wypadku, kolizji czy przestępstwa lub także potwierdzaniu albo zaprzeczaniu ewentualnej zdradzie małżeńskiej.

Każdego roku wykonuje się około kilkudziesięciu tysięcy badań poligraficznych które są zlecane przez sądy, korporacje czy prywatne osoby się im poddają w celu wyjaśnienia konfliktów rodzinnych. Ich cena to około tysiąc – tysiąc dwieście złotych.

O działaniu wariografu dowiedzieć się można więcej na: https://bez-klamstw.pl/