tegometall

Wyposażenie magazynu – tegometall i inne

Tematem dzisiejszego wpisu jest wyposażenie magazynu naszej firmy. Nasz magazyn jest bardzo duży, składujemy tam wiele rzeczy, dlatego konieczne jest, aby wszystko było uporządkowane. Większość umeblowania stanowią regały mago. Są to regały wysokiego składowania, na których trzymamy wszystkie zapasy produktów.

Firma tegometall – co produkuje?

tegometallPióra, gumki do mazania, cyrkle i inne rzeczy w opakowaniach zbiorczych układane są na odpowiednich miejscach na regałach, dzięki czemu każdy pracownik wie, gdzie szukać danego produktu. Kolejnym elementem wyposażenia magazynu są regały produkowane przez firmę tegometall. Na tych regałach trzymamy artykuły, które związane są z dokumentacją firmy, np. segregatory z fakturami, dokumentację, teczki pracowników, analizy wydatków i inne niezbędne dokumenty. Część produktów firm mago i tegometall jest wykorzystywana również na terenie naszych sklepów firmowych, gdyż są estetyczne i łatwo dopasować je do wnętrza sklepu. W ostatniej części magazynu posiadamy regały firmy wanzl. Używamy ich do utrzymywania porządku w części gospodarczej magazynu, czyli tej przeznaczonej na artykuły do sprzątania, kartony i inne rzeczy niezwiązane bezpośrednio z działalnością firmy. Zapewne nie rozumiecie, dlaczego w naszym magazynie posiadamy regały różnych firm. Przecież wygodniej, łatwiej, taniej i szybciej byłoby kupić całe wyposażenie w jednym miejscu. Nie jest to jednak takie proste, ponieważ każdy z tych regałów ma swoje zalety i wady. Regały mago są najsolidniejsze, dlatego używamy ich do trzymania zapasów magazynowych. Regały z tegometall mają odpowiednią budowę i wytrzymałość do składowania dokumentów.

Natomiast regały wanzl są najlepsze do składowania środków czystości, ponieważ są odporne na uszkodzenia. Oczywiście, każdy ma prawo inaczej wyposażyć swój magazyn, jednak ten system doskonale się sprawdza od lat w naszej firmie. Regały wysokiego składowania to najwygodniejszy i najwydajniejszy sposób na składowanie dużej ilości przedmiotów na stosunkowo małej powierzchni magazynu.