Wynajmuję komfortowe domki w Zakopanem

Nie, żebym uważał się za jakiegoś wielkiego biznesmena, ale przyznam, że swoje to mam. Wszystko oczywiście osiągnąłem własnym nakładem pracy i do sukcesu doszedłem samodzielnie. Znają mnie ludzie i często do mnie przyjeżdżają.

Moje domki w Zakopanem są wynajmowane cały rok

domki zakopaneKilka lat temu odkupiłem od jednego górala całkiem spory kawałek ziemi w Zakopanem. Zdecydowanie nadawała się ona pod budowę i nie mogłem tej okazji przepuścić. Wtedy pracowałem jako budowlaniec i miałem dostęp to tanich materiałów. Wybudowałem na tym terenie komfortowe domki, które postanowiłem wynajmować. Chętnych to do dzisiaj nie brakuje. Przyjeżdżają do mnie ludzie z całego kraju a niektórzy to już regularnie się pojawiają. Dbam o to, żeby moje domki zawsze były odpowiednio wyposażone i miały pełny komfort. Mam piętnaście takich domków i czasami to jest takie oblężenie, że odmawiam klientom, którzy dzwonią, bo nie ma miejsca. Kasa z tego jest niemała. Ale wiedziałem co zrobić z tą ziemią i wszystko raz dwa mi się zwróciło. Czasami odwiedza mnie rodzina, która szuka wypoczynku w górach, ale domki im wtedy wynajmuję za darmo. Szwagier to w ramach podziękowania wprowadził mi reklamę do internetu. Pracuje on jako webmaster i takie sprawy to ma w małym paluszku. Nie powiem, reklama się przydała bo jest o mnie coraz głośniej. Chciałbym rozbudować ośrodek i jestem w trakcie negocjacji z sąsiadem. Myślę, że jestem w stanie go urobić, ale muszę dać mu nieco więcej czasu na zastanowienie. To będzie idealne rozwiązanie.

Sąsiad się zgodził po jakimś czasie i obecnie trwa budowa nowych domków w moim ośrodku. Zainwestowałem w dodatkowe sklepy i restauracje. Klienci to muszą mieć dostęp do wszystkiego jak mają być zadowoleni. O to przecież w tym interesie chodzi.

Informacje pochodzą z gorskaosada.pl