Wynajem autobusów sponsorem w celu badania waranów

Waran jest sporem wielkości jaszczurką, której masa ciała może osiągnąć nawet sto sześćdziesiąt kilogramów. Jego długość waha się od dwudziestu czterech do trzystu dziesięciu centymetrów długości.

Bydgoski wynajem autobusów i dzikie zwierzęta

wynajem autobusówNa dodatek zamieszkuje tereny Australii, Afryki i Azji. To właśnie tą jaszczurkę za logo wybrała firma transportowa oferująca wynajem autobusów bydgoszcz. Z tej okazji po dziesięciu latach działalności zdecydowali się nakręcić film dokumentalny o życiu tych zwierząt. Ta inicjatywa bardzo spodobała się innym i mój oddział badawczy zdecydował się na współpracę. Ja jako osoba zajmująca się takimi zwierzętami miałem odwiedzić Komodo i tam pomóc nakręcać film. Oczywiście wynajem busów zaoferował nam szkolenia dla ich pracowników. Stwierdziłem, że to bardzo ciekawy pomysł i zdecydowałem się na udział w takim projekcie. Według mnie jest to idealny moment na poszerzenie swoich umiejętności. Przewóz osób z Bydgoszczy jest bardzo bogatym sponsorem i spodobała mi się ta inicjatywa nagrywania życia waranów. Tak naprawdę są to bardzo bogate zwierzęta z prawie prehistoryczną przeszłością. Znana wypożyczalnia busów stwierdziła, że warto to zekranizować. Ja jako osoba zajmująca się jaszczurkami miałem sporą wiedzę na ten temat. Również mogłem pomóc z kwestii noclegów, ponieważ już wcześniej prowadziłem liczne badania na Komodo i wiedziałem jak mam się za to zabrać.

Oczywiście Komodo jest nie tylko piękne ale i niebezpieczne. Bez miejscowego przewodnika taka ekipa filmowa mogłaby szybko zabłądzić lub popaść w tarapaty.