Wymagający producent nawozów krystalicznych

Sześć lat temu zatrudniłem się w niewielkiej fabryce, która dopiero co została wybudowana. Na samym początku było nas zaledwie dwadzieścia pracowników fizycznych i dwie kobiety w biurze.

Praca u producenta nawozów rolniczych

producent nawozówW naszej niewielkiej miejscowości nie jest łatwo o pracę, dlatego kiedy udało mi się załapać do tej fabryki starałem się zrobić wszystko aby się w niej utrzymać. A wcale nie było łatwo ponieważ producent nawozów rolniczych u którego pracuję jest bardzo wymagającym człowiekiem. Liczy się nie tylko sama nasza praca. Co do niej ciężko mieć jakieś zastrzeżenia, każdy robi co w jego mocy. Rzecz w tym, że najlepszy producent nawozów oczekuje od nas znajomości tej branży.
Regularnie przechodzimy więc przez różne szkolenia i kursy, uczymy się rozpoznawać nawozy płynne, dobierać odpowiednie do rodzaju oprawy a także poznajemy skutki niewłaściwego stosowania się do instrukcji i zaleceń producenta. Tak naprawdę nie wiem dlaczego my mamy się tego uczyć, w sumie ani jeden z obecnie stu pięćdziesięciu pracowników nie prowadzi gospodarstwa rolnego i są to dla nas tematy bardzo oderwane od naszego codziennego życia. Wydaję mi się, że głównym celem producenta jest pozytywny wizerunek. Jeśli pracownik potrafi dużo powiedzieć na temat firmy w której pracuje, to dobrze to świadczy zarówno o nim jak i o firmie. Czy dystrybutor nawozów rolniczych myśli w podobny sposób to nie wiem. Wiem tylko tyle, że doskonale orientuje się czym są nawozy krystaliczne, chociaż nigdy w życiu nie byłem nawet na polu kukurydzy czy ziemniaków. Nasz pracodawca jest więc szalenie wymagającym człowiekiem ale prawda jest też taka, że jest również człowiekiem, który wynagradza twoje starania.

Wszelkie kursy odbywają się w godzinach pracy a za udział zawsze otrzymujemy premię do pensji. Dlatego tak wiele osób chciałoby tutaj pracować.