Wyjątkowe winietki ślubne

Organizacja przyjęcia weselnego wymaga od przyszłej pary mnóstwa pracy. Najważniejsze, aby dopasować wszystkie poszczególne dekoracje w taki sposób, aby były ze sobą spójne pod względem wzorów, kolorów oraz motywu przewodniego. Niektórzy stawiają na klasyczną elegancję, a inni podążają za trendami, decydując się na przyjęcie w stylu boho czy glamour.

Jakie wybrać winietki na stół weselny?

winietki z kokardkąObecnie bardzo często para młoda decyduje się również na posadzenie zaproszonych gości w określonych wcześniej miejscach. W tym celu potrzebna będzie specjalna tablica z rozstawem stołów weselnych, a także zamówienie winietek z imionami rodziny i znajomych. Takie rozwiązanie pomaga uniknąć niezręcznych sytuacji oraz gwarantuje prawidłowe usytuowanie wszystkich gości, m.in. pod względem wieku czy wspólnych tematów. Jest to prosty i skuteczny sposób na to, by wesele było udane dla wszystkich. Sporym zainteresowaniem cieszą się głównie oryginalne winietki z kokardką, które wpasują się szczególnie w styl glamour i elegancję. Sprzedawcy proponują różne rodzaje winietek, które różnią się wielkością, kolorem oraz wspomnianym już stylem czy nawet rodzajem zastosowanego papieru. Najważniejsze, by imiona i nazwiska wszystkich gości były dobrze czytelne i łatwe w zlokalizowaniu.

Niejednokrotnie producenci proponują parom narzeczonych specjalne zestawy weselne składające się głównie z unikatowych winietek, księgi dla gości, podziękowań oraz zawieszek na alkohol. Wszystkie oczywiście w jednym stylu, pasujące do charakteru przyjęcia weselnego, jak i wartości czy pasji przyszłej pary młodej. Takie boxy ślubne wyróżniają się także bardzo atrakcyjną ceną i mogą zostać wykonane na indywidualne zamówienie każdego klienta. Ważne, by wtedy zamówić je z odpowiednim wyprzedzeniem.