Wyjątkowe druki UV

Od kilku już lat zajmuję się ręcznym szyciem poduszek, pluszowych misiów, kocyków, kołderek i innego tego typu słodkich przedmiotów. Początkowo sprzedawałam swoje wyroby przez Internet, gdzie było naprawdę dużo chętnych na moje produkty. Po jakimś czasie sprzedaż wzrosła na tyle, że otworzyłam swoją firmę i zatrudniłam w niej swoją mamę.

Drukowanie UV towarzyszy mi od początku firmy

drukowanie uv gdyniaFirma działała bardzo dobrze, jednakże nadal tylko w Internecie. Zamówień było bardzo dużo ale i tak chciałam by każdy klient czul się wyjątkowy. Zaczęłyśmy z mamą wysyłać nasze wyroby w pięknych kartonach, na których nadrukowane metodą UV było kolorowe logo naszego sklepu. Wyglądało to pięknie bo nadruk był bardzo wyraźny, a kolory intensywne. W zeszłym roku postanowiłyśmy z mamą zaryzykować i rozwinąć nasz biznes. Otworzyłyśmy sklep stacjonarny w Gdyni. Wszystko miało być idealne i bardzo stylowe, a jednocześnie kolorowe i urocze, bo taka jest już nasz estetyka. Wiedziałam, że i tym razem skorzystam z możliwości drukowania UV, które radzi sobie z naprawdę wieloma powierzchniami. Szyld miał się wyróżniać i tak oczywiście się stało. Cieszę się, że jeżeli chodzi o drukowanie UV Gdynia ma się czym pochwalić i usługi te są u nas oferowane na naprawdę wysokim poziomie. Zamówiony przez nas szyld wygląda wspaniale – widać go z daleka i przyciąga uwagę. Jest on naprawdę dobrej jakości i żadna pogoda nie jest mu straszna.

Druki UV są przeznaczone dla osób, którym tak jak mi zależy na jak najlepszym odwzorowaniu kolorów zdjęcia bądź też grafiki. Jestem osobą, która jeżeli już coś robi to musi być to bardzo dobrej jakości, więc i tego samego oczekuję od rzeczy, które sama zamawiam, i za które płacę. Dlatego też tak bardzo spodobał mi się druk UV – spełnia on moje wszystkie oczekiwania.