Wyglądaj świetnie w spódnicy ołówkowej midi

Każda z kobiet powinna mieć w swojej szafie przynajmniej jedną spódnicę. Oczywiście taka spódnica powinna być doskonale dopasowana do naszej figury i preferencji i stylu życia. Do najbardziej uniwersalnych i klasycznych i eleganckich krojów spódnic zaliczyć możemy spódnice ołówkowe o długości midi. 

Dobór spódnicy ołówkowej midi

spódnice ołówkowe midiSukienki i spódnice o krojach ołówkowych zwykle kojarzą nam się z wymaganym, restrykcyjnym dress codem w miejscu pracy. Najczęściej kojarzone są w zestawieniu z białą koszulą i czarną bądź granatowa marynarką. Okazuje się jednak iż będą się pięknie prezentowały również przy innych okazjach – w mniej sztywnych okolicznościach. Oczywiście do pracy możemy wybrać taką spódnicę w ciemnym, jednolitym kolorze o długości za kolano bądź do połowy łydki. Na co dzień, na mniej formalne spotkania wybierać możemy spośród szeregu propozycji – od tych w intensywnych kolorach, wzorzystych, kraciastych po koronkowe. Wybór jest ogromny – nie bójmy się eksperymentować. Jest to idealny wybór jeśli chcemy podkreślić swoje kształty a zarazem wyglądać niezwykle elegancko i wytwornie. Co najważniejsze, spódnice ołówkowe midi pasują na każdą figurę. Nawet Panie o większych rozmiarach w dobrze dopasowanej spódnicy będą prezentowały się zachwycająco. Taka spódnica podkreśli i wydłuży nasz nogi, podkreśli pupę i talię. Warto wybrać model z podwyższoną talią wówczas jeszcze piękniej podkreślimy naszą figurę. Jest to spódnica wprost stworzona dla kobiet o figurze klepsydry która doskonale podkreśli proporcje naszej sylwetki. Co ciekawe spódnice ołówkowe midi będą wyglądać również świetnie w zestawieniu ze sportowym obuwiem np. sneakersami czy trampkami i sportową bluzą bądź kurtką. W takiej stylizacji na pewno wyróżnimy się z tłumu, będziemy wyglądać nonszalancko ale i stylowo. 

 Do najchętniej wybieranych spódnic należą spódnice ołówkowe midi. Idealnie podkreślają kobiece kształty przez co są idealnym wyborem dla każdej z Pań. Warto zaopatrzyć się w chociaż jedną spódnicę w tym kroju ponieważ pasuje ona niemalże do wszystkiego i jest świetnym wyborem do pracy.