Wyciskarki do soków – jak wybrać najlepszą?

 

Gdy po ciąży przytyłam za dużo niż powinnam, byłam zła i czułam, że muszę przejść na dietę. Mój metabolizm zwariował, a w organizmie brakowało witamin, które oddałam mojej niedawno narodzonej kruszynce. Czułam, że biegając przy dziecku niedługo zgubiłabym te kilogramy, ale wolałam to zrobić zdrowiej.

Czy w sklepach online jest wybór wyciskarek?

wyciskarka do soku sklep onlineGłównie dlatego, że odczuwałam brak witamin, postawiłam pić soki. Oczywiście, wiedziałam co jest w sokach kupowanych w sklepach, więc odpadały na starcie. Nie lubiłam jeść owoców w całości, więc wyciskarka stała się koniecznością. Tak jak warzywa dorzucałam grzecznie do większości posiłków, tak szklanka świeżo wyciśniętego soku to był obowiązek z samego rana. Jak się później okazało, wszystko zależało od składników. Jeśli wycisnęłam kilka kwaśnych pomarańczy to i sok nie smakował. Kilka tygodni później potrafiłam już robić naprawdę istne cuda. Kiedyś poczęstowałam nimi moją siostrę, która też za sokami nie przepadała, a już wieczorem widziałam jak szuka w telefonie wyciskarka do soku sklep online. Magia witamin zadziałała natychmiast. Bo i sok musi być dobry, wyciśnięty z dobrych owoców. To nie jest też tak, że tylko owoce i nic więcej. Owoce to cukier, który musi mieć czas by się spalić przed snem, dlatego tę właśnie szklankę soku zazwyczaj pije się do śniadania. Często widać ją w połączeniu z tostem. Wiem, że siostra po godzinie miała już zamówioną wyciskarkę online. Wystarczył jej telefon, Internet i sklep internetowy, i już gotowe. Natychmiast zażądała przepisów, a ja pragnęłam tylko, by to nie był słomiany zapał.

Moja siostra niestety, tak jak ja, potrafi mocno czegoś zachcieć, a po jakimś czasie szybko odpuścić i zapomnieć. Jak się jednak okazało, minęło trochę czasu od naszego spotkania, a ona ciągle bawi się w kuchni. Podobno rzuciła palenie i szuka zamiennika. Uważam, że znalazła najlepszy jaki może być. Witaminy zamiast dymu tytoniowego.