Wybór rolet do sali komputerowej w szkole

Każdy chyba wie, jak ważne jest to, aby w sali gdzie się znajdują komputery były okna bardzo dobrze zasłonięte. A zwłaszcza jak coś pokazywane jest za pomocą rzutnika, który zamieszczony jest na suficie i wszelkie projekcie pokazuje na ścianie. Wtedy w słoneczną pogodę dzięki odpowiednim roletą pomieszczenie staje się na tyle ciemne, że można bez żadnych najmniejszych problemów pracować.

Świetnie dobrane rolety w sali wykładowej

rolety szczecinW naszej szkole jest dość sporo klas. Część z nich urządzone są pod sale komputerowe. Nie mogło by być inaczej, zwłaszcza, że nasza szkoła jest o profilu informatycznym. Wiele naszych uczniów jest zadowolona z naszych zajęć. Coraz częściej wkładamy środki finansowe, aby poprawić warunki nauki dla naszych uczniów. Ostatnio środki te zostały przekazane na rolety, właśnie do klas komputerowych. Wybór nie był łatwy, zwłaszcza, że na rynku mamy taki wybór wszelkich zasłon na okna. Ale my potrzebowaliśmy bardzo dużych zasłon, ponieważ nasze okna są dość wysokie i na przykład żaluzje nie wchodziły w grę, zwłaszcza, że nie do końca mogły by zasłaniać daną salę przed słońcem. Szczecin ma bardzo wiele sklepów z różnymi roletami, więc z znalezieniem sklepu jakoś nie było kłopotów. Myśleliśmy też by zakupić plisy, ale po dłuższym zastanowieniu stwierdziliśmy, że rolety ze Szczecina będą najlepsze. W sklepie były też kolorowe żaluzje, ale do naszych pomieszczeń raczej by nie pasowały, zazwyczaj w salach mamy stonowane kolory, tak by uczeń nie rozpraszał się rażącymi kolorami jak na przykład czerwonym. Kupiliśmy niedrogie rolety, można powiedzieć, że prawie za pół darmo, trafiliśmy akurat na promocję. Przy zakupie określonej ilości mieliśmy zniżki. Tak więc zakup do szkoły się udał. Nawet trochę starczyło by kupić nowoczesne plisy do gabinetu nauczycielskiego, tam one jak najbardziej pasują. Po założeniu rolet i plis inaczej się już pracuję. Znacznie lepiej.

Warto każde pieniądze inwestować w naszą szkołę. Dzięki temu przyciągnie większe grono przyszłych uczniów jak i nowych pedagogów. Każdy chce posyłać swoje dzieci do dobrych szkół, które nie szczycą się tylko doświadczoną kadrą pedagogiczną i dobrym sposobem nauczania. Ale też wygląd szkoły się liczy zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Dlatego drobne ulepszenia są konieczne, nawet dla poprawy warunków pracy.

Źródło http://roletyprawobrzeze.pl