Wybór ciekawej karykatury na zamówienie

Bardzo lubiłam różnego rodzaju dekoracje w mieszkaniu. Mąż miał często pretensje do mnie, że kupuję takie rzeczy, które według niego nie są warte pieniędzy, jeżeli zawieszamy je jedynie gdzieś na ścianie, czy kładziemy na półce i nie służy to żadnemu celowi. Mi jednak zależy na aspekcie wizualnym, który moim zdaniem nadaje bardzo przyjemnej atmosfery każdemu pomieszczeniu.

Zamawianie ciekawych karykatur od profesjonalnych rysowników

ciekawe karykatury na zamówienieJako że zmienialiśmy w najbliższym czasie mieszkanie, to mąż od razu mi powiedział, że mu się takie rzeczy nie podobają i nie chciałby czegoś takiego zawieszać w nowym miejscu. Zgodziłam się na to, ale pod warunkiem, że będę mogła co innego umieścić na ścianach, przykładowo zdjęcia. Ten plan zaakceptował, jednak ja i tak myślałam nadal o czymś dodatkowym. Pomyślałam w pewnej chwili, że poza zdjęciami, na głównym korytarzy moglibyśmy zawiesić jakiś rysunek naszej całej rodziny. W sieci były dostępne ciekawe karykatury na zamówienie, które w pełni odzwierciedlały właśnie to, o co mi chodziło, gdy myślałam o zawieszeniu rysunku rodzinnego. Takie ciekawe zinterpretowanie naszej familii przyciągałoby oko, a dodatkowo miałoby znaczną wartość artystyczną. Wierzę bowiem, że za coś takiego nie zabiera się byle kto, tak więc jego dzieło byłoby wykonane bardzo profesjonalnie i dokładnie. I właśnie taką osobę znalazłam, której to wysłałam nasze zdjęcie i poprosiłam o stworzenie na jego podstawie interesującej karykatury.

Efekt końcowy ten pracy rysunkowej bardzo mi się spodobał i już wiedziałam, że niezależnie od tego, co powie na jej temat mój mąż, to zawiśnie to na ścianie w korytarzu. Nie musiałam się jednak obawiać o kłótnie, bo okazało się, że karykatura bardzo mu się spodobała i od razu był na tak.