czarter jachtów

Wakacje na Mazurach i tani czarter jachtów

Co roku na wakacje jeździłam nad morze. I nie było to tylko Polskie morze. Uwielbiałam jeździć także nad morze Śródziemne. Chociaż od paru lat planując urlop w kraju można było być pewnym dobrej pogody.

Jak załatwić sobie tani czarter jachtów?

czarter jachtówJa uwielbiam słonce i nie wyobrażam sobie bym mogła wypoczywać w jakimś zimnym miejscu. Dlatego też chyba nie lubię wyjazdów zimą. Dla mnie prawdziwy odpoczynek wiąże się po prostu z piękną pogodą. W tym roku miałam jechać w zupełnie nowe dla siebie miejsce. Znajomi namówili mnie bym razem z nimi spędziła urlop na mazurach. Oni jeżdżą tam od lat i uważają, że właśnie tam można najlepiej wypocząć. Chcemy razem pływać jachtami i żaglówkami. Taki wynajem jachtów mazury to jak się okazuje nie jest wcale taka droga sprawa. Oczywiście jeśli wcześniej zrobi się tani czarter jachtów na odpowiednią liczbę osób, to dzieląc koszta na każdego wychodzi naprawdę symboliczna kwota. Cieszyłam się bardzo, że będę pływała jachtami. Nigdy w życiu nie płynęłam nawet motorówką czy zwykłą łódką a co dopiero jachtem. Myślę, że będzie to niezapomniane przeżycie. Bałam się tylko czy w moim przypadku będzie możliwy czarter bez patentu, którego przecież nie miałam. Znajomi od lat mieli zrobione patenty. Mówili, że jeśli chodzi o jachty to nie powinno być z tym problemu. I rzeczywiście kolega znalazł w internecie czarter jachtów motorowych, na których mogliśmy wszyscy pływać. Cieszyłam się jak dziecko i po prostu nie mogłam doczekać się już upragnionego urlopu.

Nie dość, że spędzę dużo czasu z ludźmi, których po prostu lubię, to jeszcze będę robiła rzeczy, o których wcześniej mogłam tylko pomarzyć. Zazwyczaj na wakacjach leżałam tylko plackiem na plaży. Tym razem zapowiada się aktywny wypoczynek i to cieszy mnie bardzo. Mam tylko nadzieję, że pogoda dopisze.