nocleg

Wakacje i noclegi w Kudowej

W sumie co roku spędzam wakacje za granicą. Jednak w tym roku nie mieliśmy z mężem tyle pieniędzy co zawsze. Po prostu w ciągu roku musieliśmy zrobić duży remont i co za tym idzie wydaliśmy na niego praktycznie całe oszczędności.

Noclegi w Kudowej bardzo nam odpowiadały

noclegW sumie zawsze czekałam na to jaki kraj odwiedzimy tym razem. A w tym roku byłam jakaś zrezygnowana gdy tylko pomyślałam o urlopie. W sumie brat mnie namawiał byśmy razem z jego żona pojechali gdzieś razem. Podobno Kudowa Zdrój ma wiele atrakcji. W sumie Kudowa to może i dobry pomysł. W sumie kiedyś gdy byliśmy jeszcze dziećmi jeździliśmy tam z rodzicami i zawsze były to udane wakacje. Od razu humor mi się poprawił. Stwierdziłam, że jeśli mam spędzić urlop w Polsce to może być to tylko urlop spędzony w Kudowa Zdrój. Stwierdziłam, że znajdę dla nas odpowiednie nocleg w Kudowej Zdrój, które będą nam odpowiadały. Ja po prostu bardzo lubiłam wyszukiwać w internecie jakieś ciekawe miejsca. W sumie takie apartamenty w Kudowie były tanie. I stwierdziłam, że stać nas nawet na takie apartamenty. W sumie pensjonaty były naprawdę na wysokim poziomie, przynajmniej tak wyglądały na zdjęciach. Ja chciałam, aby w pensjonacie było jakieś miejsce gdzie moglibyśmy spędzić czas w razie złej pogody. I znalazłam jeden taki pensjonat gdzie znajdował się bilard, bar i mały basen. Stwierdziłam, ze to chyba będzie najlepsze miejsce. Pokoje były oczywiście z łazienkami. W każdym pokoju był balkon i telewizor. Zresztą mieliśmy jechać z moim bratem a on słynął z tego, że miał zawsze pełno pomysłów. Z nim po prostu nie dało się nudzić. Cieszyłam się bardzo, że będziemy mieli możliwość pobyć trochę czasu razem.

W sumie od dawna mi tego brakowało. Może to i dobrze, że w tym roku nie pojedziemy za granicę. Zresztą ostatnio w Polsce też w wakacje raczej trudno trafić na złą pogodę.