wywóz gruzu

W niespodziance organizuję remont łazienki, potrzebny wywóz gruzu

Jestem Roman. Kupiliśmy mieszkanie we wrześniu. Zależało mi i żonie na mieszkaniu, które będzie do remontu. Patrzyliśmy na okolicę. Zależało nam żeby było blisko do rodziców, sklepów, przedszkola i szkoły. Żona była w ciąży.

Wywóz gruzu i wynajęty kontener

wywóz gruzu Za miesiąc miała rodzić więc chcieliśmy się od razu z dzieckiem wprowadzić. Mieszkania do remontu w miejscowości Wrocław są dużo tańsze. Kupiliśmy na obrzeżach miasta. Do rodziców mieliśmy piętnaście minut spacerem. Postanowiłem dla żony przygotować niespodziankę i wyremontować łazienkę. Zamówiłem już ekipę i zapłaciłem im połowę umówionej kwoty. Zamówiłem także kontener na gruz dopasowany do potrzeb mojego remontu, taką wielkość polecił mi majster, który będzie przeprowadzał u mnie remont. Kontenery na gruz to konieczność w trakcie remontu. Gruz trzeba gdzieś wynosić i kontenery to jedyne rozwiązanie. Wynajem kontenerów polecił mi mój kuzyn, który dwa miesiące temu skończył budować swój dom. Miał już rozeznanie w temacie i wiedział, gdzie należy się kierować i na co zwracać uwagę. Firma, w której wynająłem kontener podpisała ze mną korzystną dla mnie umowę. W cenie niskiej an moje oko bo kwota za wynajem kontenerów w ilości dwóch sztuk wyniósł mnie trzysta złotych. W cenie mam zagwarantowany wywóz gruzu. Ciesze się, ze się na to zdecydowałem bo nie mam dodatkowych problemów i stresów. Wywóz kontenerów nie zawsze zostaje wliczony w cenę wynajmu. Miałem szczęście bo akurat w firmie była taka promocja. Żona na początku nie wiedziała o moim pomyśle.

Zdecydowałem jej zafundować wyjazd do spa na cały tydzień. Kupiłem dwa bilety dla niej i teściowej. W tym czasie budowlańcy pracowali nawet po godzinach żeby wyrobić się na czas z remontem. Efekt jest powalający. Jestem pewnie, że żonie bardzo się spodoba.

Więcej na stronie www.eko-city.com.pl