Ustrzyki dla każdego

Bieszczady to malowniczy rejon, który warto odwiedzić o każdej porze roku. Wśród znanych miejscowości tego regionu, znajdziemy Ustrzyki Dolne, w których mieszka dziesięć tysięcy osób. Jest to niewielkie miasteczko położone nad rzeką Strwiąż, w województwie podkarpackim.

Co warto zobaczyć w Ustrzykach Dolnych?

domki w Ustrzykach DolnychUstrzyki Dolne często traktowane są jako baza noclegowa dla osób, chcących poznać bieszczadzkie rejony. To słuszne rozwiązanie, ponieważ domki w Ustrzykach Dolnych możemy wynająć w naprawdę ciekawych cenach. Zaletą jest także sama lokalizacja. Do wyboru mamy miejsca, które działają jedynie w sezonie letnim, ale nie brakuje także propozycji całorocznych. Ustrzyki Dolne to dobra baza wypadowa w Bieszczady. Wybierając nocleg w tym rejonie możemy mieć pewność, że będziemy blisko ważniejszych szlaków. Jeśli już zdecydujemy się na nocleg w Ustrzykach Dolnych, zaplanujmy wizytę nad niewielką rzeczką Strwiąż. Nocując w Ustrzykach Dolnych mamy blisko do szlaku na Tarnicę. Całkiem szybko dotrzemy także nad słynne Jezioro Solińskie, które z całą pewnością warto zobaczyć. Możemy zjeść tam smaczne ryby i przespacerować się zaporą wodną. Dodatkowo istnieje możliwość wypożyczenia kajaka, czy roweru wodnego. To doskonały sposób na aktywny wypoczynek i świetna alternatywa w momencie, gdy na szlaki turystyczne jest po prostu za gorąco lub widzieliśmy już wszystkie, które nas zainteresowały. Dlatego warto rozważyć tę propozycję.

Ustrzyki Dolne to świetne miejsce, w którym mamy możliwość znalezienia noclegu w atrakcyjnej cenie. Bieszczady to wspaniałe miejsce, w którym możemy odpocząć od codzienności i zgiełku. Bieszczadzkie szlaki kuszą niesamowitymi walorami przyrodniczymi. To świetny sposób na aktywny wypoczynek w gronie rodziny, czy przyjaciół.