grzejniki dekoracyjne

Urządzam wnętrza i wybieram z klientem grzejniki dekoracyjne

Poszukuję materiałów dla mojego klienta. Pracuje jako dekoratorka wnętrz i przyjmuje zlecenia na urządzanie mieszkań lub domów moich klientów. Jestem w trakcie bardzo ciekawego i sporego dla mnie zlecenia. To dla mnie pierwsze aż tak duże zlecenie.

Grzejniki dekoracyjne dla bogatego klienta

grzejniki dekoracyjneKlient jest właścicielem dobrze prosperującej firmy i dostałam spory budżet na urządzanie mieszkania. To dla mnie bardzo komfortowa sytuacja. Nie muszę liczyć się z każda złotówka i mogę całkowicie poszaleć. Klient ma bardzo dobry gust. Prosił aby każdy element, który pojawi się w jego domu ze sobą współgrał. Najważniejsze jest dla mnie to , ze mogę całkowicie poświecić się na zamawianie nowinek technicznych. Pierwszym ważnym elementem są grzejniki. Grzejnik, który mnie interesował jest dosyć popularny za granicą. U nas mało osób decyduje się na ten model ze względu na jego wysoką cenę. Grzejniki pokojowe zazwyczaj, które są montowane są klasyczne i klienci nie szaleją jeżeli chodzi o kolory czy wzory. Po pierwsze standardowe grzejniki pokojowe są tańsze a po drugie nie wielu klientów może pozwolić sobie na duże wydatki, które przeznacza na remont. Zazwyczaj budżet jest ograniczony i grzejniki są takim elementem na którym można zaoszczędzić wybierając standardowy model. Dla mojego bogatego klienta wybrałam niedrogie grzejniki dekoracyjne, mimo ceny są także wysokiej jakości. Materiały, które zostały wykorzystane w trakcie produkcji są najwyższej jakości. Producent jest bardzo znany za granicą. Klientowi spodobał się mój pomysł kiedy zobaczył jak grzejniki wyglądają w katalogu.

Dałam mu możliwości wyboru, które modele mu się podobają. Zależy mi żeby klient był zadowolony z końcowego efektu, w końcu to on będzie mieszkał w tym domu. Praca z klientem jest dla mnie ogromną szansą na kolejne zlecenia od jego znajomych.