Udział w rodzinnej psychoterapii w Krakowie

Od kilku lat byłam szczęśliwą żoną i matką. Pół roku temu przeprowadziliśmy się do większego mieszkania, a dzieci poszły do nowej szkoły. Starałam się, żebyśmy wolny czas spędzali wspólnie na różnych aktywnościach. Jednak parę tygodni po przeprowadzce dostałam bardzo dobrą pracę, o której marzyłam od dawna.

Pomocne psychoterapie rodzinne w Krakowie

rodzinna psychoterapia krakówGdy zaczęłam pracować w nowym miejscu, większość czasu spędzałam w firmie, a moje dzieci i mąż przebywali w domu. Zaczęłam zauważać również niepokojące objawy i zachowania. Moje dzieci będące w wieku szkolnym zaczęły odnosić się bardzo źle do mnie i męża, a całe popołudnia spędzały w samotności. Mój mąż spędzał większość wolnego czasu przed komputerem nie wykazując żadnej aktywności. Postanowiłam naprawić relacje między nami i umówić nas do specjalisty. Jeśli potrzebna jest rodzinna psychoterapia Kraków niewątpliwie miał sporo do zaoferowania. Znalazłam bardzo dobrego terapeutę, który był wysoko oceniany przez innych i umówiłam naszą rodzinę na konsultacje. Już podczas pierwszego spotkania na wierzch wyszło wiele spraw związanych z relacjami panującymi pomiędzy nami. Na kolejnych spotkaniach, nasze dzieci miały coraz więcej do powiedzenia, a my również zaczęliśmy bardziej się otwierać. Dowiedzieliśmy się w jaki sposób poprawić komunikację pomiędzy nami i jak dbać o zdrowe relacje, tak, aby nikt nie czuł się pokrzywdzony. Na zajęciach nauczyliśmy się różnych ćwiczeń, które pomagały nam w codziennej komunikacji, a czas spędzony na terapii był dla nas bardzo owocny. Dzięki niej, naprawiliśmy wszystkie problemy i konflikty, a rodzina odzyskała dawny wigor i chęć do działania.

Przez ostatnie kilka miesięcy razem z mężem i dziećmi uczestniczyłam w bardzo inspirujących zajęciach. Dzięki spotkaniom z doświadczonym specjalistą, nasze relacje poprawiły się, a my zaczęliśmy od nowa doceniać wartości, które nami kierowały wcześniej. Spędzaliśmy coraz więcej czasu wolnego razem i nauczyliśmy się cieszyć wspólnymi chwilami.