Tworzenie zapachów

Już jako nastolatka zaczęłam interesować się wszystkim, co związane jest z zapachami. Wiedziałam, że właśnie z zapachami zwiążę swoje życie i tak też na całe szczęście się stało. Pracuję mianowicie w firmie, która zajmuje się dość nieznanym póki co na rynku marketingiem, jakim jest mianowicie aromamarketing.

Co to takiego marketing zapachowy?

marketing zapachowyCo prawda, jak już wyżej wspomniałam marketing zapachowy nie jest szeroko znany, ale z miesiąca na miesiąc widać, że ludzie mają o tym coraz większe pojęcia, co oczywiście mnie cieszy. Ja z pracy w owej firmie jestem na prawdę zadowolona. Ja w mojej pracy tworze kompozycje zapachowe. Jak dla mnie jest to po prostu idealna praca. Nasza firma wykonuje przeróżne zapachy. Muszę przyznać, ze cała aromatyzacja różnego rodzaju pomieszczeń, która jest przez nas wykonywana można powiedzieć, że jest po prostu niesamowita. Chociaż czasami muszę przyznać, że jakiś zapach nam się nie uda, to wtedy potrzebna jest neutralizacja zapachów. Jednakże na szczęście takie przypadki, że nam nie wyjdzie zapach zdarzają się niezwykle rzadko. Ja właśnie jak pisałam, jestem odpowiedzialna za tworzenie zapachów. Ta praca jest po prostu dla mnie idealna, bo po prostu robię to, co lubię. Czasami zdarzają się momenty kryzysowe muszę przyznać i wtedy mam dość już jakichkolwiek zapachów, jednakże na całe szczęście takie chwile, momenty zdarzają mi się niezwykle rzadko.

W tej firmie, w której pracuję, pracuje razem ze mną około dwadzieścia osób, nie jest to dużo, ale każda z osób pracujących ma swoje własne zadanie, za które jest odpowiedzialny i dzięki temu w firmie nie ma panuje nawet najmniejszy chaos. Zleceń póki co nie mamy dużo, jednakże firma coraz bardziej się rozwija, promujemy ją na rynku, także jestem pewna że dobre czasy są jeszcze przed nami.

Czytaj więcej na: aromadozator.pl