rehabilitacja urologiczna

Teściowa przechodzi rehabilitację urologiczną

Moja teściowa jest osobą, która choruje na wiele chorób. Naprawdę co chwilę gdy tylko teściowa wróci od lekarza słyszę o tym, że ma jakąś nową przypadłość. Teściowa mimo wszystko bardzo dba o swoje zdrowie i stara się postępować według tego co lekarze mówią.

W Bydgoszczy jest oddział rehabilitacji urologicznej

rehabilitacja urologicznaW Bydgoszczy jest taki mały szpital do którego teściowa lubi chodzić najbardziej. Ja nie wiem jak w ogóle można lubić chodzić do szpitala. Jednak teściowa uważa, że z wszystkich szpitali w których była ten jest najlepszy. Jest tam urologia a takie oddział jest rzadkością. Była tam robiona tania rehabilitacja urologiczna wykonywana w Bydgoszczy. Ogólnie w tym szpitalu na dole mieści się mała przychodnia. Jednak w niej są specjalistyczne gabinety lekarskie i są to gabinety naprawdę bardzo wielu specjalizacji. W tym szpitalu jest też kardiologia. Co prawda teściowa nie miała robionej tam żadnej operacji na serce ani zabiegu. Chociaż znajduje się tam chirurgia klatki piersiowej, jednak chyba takiej nie za bardzo skomplikowanej. Teściowa za to właśnie tam miała badania echa serca i chociaż podejrzewano u niej jakąś poważniejszą chorobę okazało się, że to nic takiego. Moja teściowa naprawdę przyzwyczaiła się już do tego, że co jakiś czas trafia do szpitali. Ja tak kiedyś zastanawiałam się nawet nad tym ile jeden człowiek może mieć dolegliwości. Bo moja teściowa to chyba pobiła wszystkie możliwe rekordy. Za to mój teść jest okazem zdrowia i na nic się nigdy nie leczył. Teściowa twierdzi, że te jej dolegliwości trzeba podzielić na pół bo ona ma dwa razy więcej niż normalny człowiek a teść dwa razy mniej. Może jest i w tym trochę prawdy.

Teściowa w każdym bądź razie niedługo znowu wybiera się na operację do tego małego szpitala. Tam już ją wszyscy znają i lekarze i pielęgniarki bo jest tam naprawdę częstym gościem.