Tani fotel dla gracza

Żadna profesjonalna stacja gamingowa nie była kompletna bez wygodnego fotela, a że dopiero zaczynałem swoje stanowisko budować, wybór siedziska był jeszcze przede mną. Nie miałem zbyt dużych wymagań, więc nie spodziewałem się długich poszukiwań modelu, który odpowiadałby moim preferencjom.

Budżetowy fotel dla nowicjusza

fotel gamingowy nordholdProblemem okazała się cena większości profesjonalnych foteli, gdyż modele od znanych producentów sprzętu komputerowego były zwyczajnie drogie, za bardzo jak na mój ograniczony budżet. Jednak koledzy gracze często twierdzili iż tańsze modele wcale nie odstawały wygodą i wykonaniem od markowych, a czasem wręcz je w tym polu przewyższały. Od bardziej doświadczonych kolegów graczy dowiedziałem się, iż fotel gamingowy Nordhold był idealnym modelem dla nowych graczy, i z racji moich niewysokich wymagań, mógłby również posłużyć i mnie. Był to dość tani fotel, doskonale mieszczący się w moim niewysokim budżecie, choć bez większości nowoczesnych udogodnień, jakie posiadały bardziej zaawansowane, markowe modele, aczkolwiek przede wszystkim był bardzo wygodny. Wielokrotnie widziałem pozytywne opinie o miękkiej wyściółce fotela i przyjemnym materiale obicia, a po kilku godzinach testów okazało się iż owy fotel jest tak wygodny, jak owe opinie wskazywały. Był on nieporównywalnie bardziej komfortowy niż zwykły biurowy fotel czy krzesło komputerowe, i nawet długie sesje nad grami nie męczyły w takim stopniu jak do tej pory.

Materiały z jakich fotel był wykonany były również bardzo wytrzymałe i odporne na zużycie. Nawet modele po wieloletnim użyciu nie odkształcały się od długotrwałego obciążenia, a obicie nie było podatne ani na ścieranie, ani też na zabrudzenia, będąc zdecydowanie łatwym do czyszczenia nawet zwykłą mokrą ścierką.