szyldy reklamowe

Szyldy reklamowe na potrzeby kampanii

Mój kolega kandydował jakiś czas temu na radnego miasta. On zawsze bardzo interesował się polityką i był bardzo zaangażowany społecznie.

Szyldy reklamowe muszą przyciągać uwagę

szyldy reklamoweTakże dobrze, że taka osoba chce zostać radnym bo jestem pewna, że akurat on chce coś rzeczywiście zrobić. Kolega był bardzo zaangażowany w sprawy miasta. Miał swoje pieniądze zebrane na kampanie. Kolega wiedział bowiem, że musi zainwestować pieniądze w to żeby zostać zauważonym. Kolega znalazł firmę reklamową z Poznania, która specjalizowała się właśnie w tego typu kampaniach. Koledze zaproponowali trwałe szyldy reklamowe z Poznania , który moa zostać rozwieszone niemal w całym mieście. Oczywiście montaż tych reklam jest w cenie szyldu. To jest bardzo istotne bo nie każda firma tak właśnie ma. Kolega chciał żeby w mieście był także jakiś chociaż jeden bilbord. Jest to typowy druk wielkoformatowy, który właśnie jest montowany na dużych powierzchniach. Taka reklama jest bardzo zauważalna jeśli oczywiście ta powierzchnia reklamowa jest umieszczona w jakimś dosyć uczęszczany przez mieszkańców miejscu. Kolega zastanawiał się także nad tym czy może zamówić druk na folii bo w ten sposób można by okleić inne niezbyt popularne powierzchnie. No i przede wszystkim trzeba zrobić oklejanie samochodów i to jak największej ich ilości. Naklejki na samochodach muszą być bardzo dobrze widoczne i muszą być to samochody, które często przemieszczają się po mieście w różnych godzinach. Wszystkie pieniądze jakie były na reklamę to były prywatne pieniądze kolegi. Trochę martwił się tym, że niektórzy jednak wydali dużo więcej pieniędzy na reklamę i marketing. On jednak miał nadzieję, że wygrają jego hasła wyborcze.

Zresztą nie mogę powiedzieć by jego reklama była niewidoczna. Bo szczególnie oklejony samochody jak dla mnie były bardzo widoczne.