Szukam kompleksowego rozwiązania mobilnego

 

Wiem, że moi przedstawiciele handlowi ciągle korzystają z telefonów komórkowych. Nie mają czasu, ażeby w drodze włączać laptop i czegoś szukać. Jest to dla mnie zrozumiałe. Postanowiłem znaleźć dla nich jakieś bardzo praktyczne udogodnienia w tej kwestii.

Znalazłem dla firmy kompleksowe rozwiązanie mobilne

kompleksowe rozwiązania mobilne dla firmTo od jednego z moich kontrahentów dowiedziałem się, że istnieją kompleksowe rozwiązania mobilne dla firm, które idealnie się u mnie sprawdzą. Szukałem sporo na ten temat i znalazłem dla swoich pracowników coś, co zdecydowanie ułatwi im wykonywanie obowiązków. Zostało mi jeszcze zlezienie człowieka, który wykonuje takie kompleksowe rozwiązania mobilne dla firm i go zatrudnić. Postanowiłem poprosić o pomoc tego kontrahenta, ponieważ on posiada u siebie takie rozwiązania i na pewno będzie w stanie mi polecić kogoś sprawdzonego. Dostałem namiary i od razu umówiłem się na spotkanie. Miałem mnóstwo pomysłów, które chciałem, ażeby zweryfikował specjalista. Dogadaliśmy się w każdej kwestii i zleciłem mu zaprojektowanie aplikacji dla mojej firmy. Zorganizowałem zebranie dla wszystkich przedstawicieli handlowych oraz pracowników z biur, ażeby przekazać im szczegółowe informacje na ten temat. Wytypowałem do testowania aplikacji Marcina. To taki cwaniak, który radzi sobie w każdych warunkach. Na pewno będzie najlepiej potrafił przetestować tę aplikację zanim zostanie na stałe wprowadzona. Wszystkim pracownikom spodobał się ten pomysł i z niecierpliwością czekali aż aplikacja będzie dostępna dla każdego.

Marcin poradził sobie świetnie i zaproponował kilka zmian, które były bardzo znaczące. Teraz nasza aplikacja jest niezawodna i bardzo przydatna wszystkim pracownikom. Zapłaciłem za to niewiele i zdecydowanie to mi się to opłaciło.