Szef zleca mi wypożyczenie samochodu

Pracuję jako menadżer i zajmuję się także marketingiem. Szef to i tak zleca mi różne zadania i często załatwiam dla niego jakieś prywatne sprawy. Zadanie, które zlecił mi teraz zaskoczyło mnie, bo miałam wynająć dla niego samochód.

Zamówiłam szefowi samochód z wypożyczalni w Gdańsku

wypożyczalnie samochodów na terenie GdańskaPrezes ma trzy samochody i różnymi przyjeżdża do pracy. Jak poprosił mnie o wynajęcie samochodu na tydzień to się zdziwiłam. Ma przecież czym jeździć. Było to jego prywatne zlecenie i nie pytałam o nic. Uznałam, że sprawdzę które wypożyczalnie samochodów na terenie Gdańska mają najnowsze samochody i się z nimi skontaktuję. Szef zaznaczył, że samochód ma być najpóźniej z zeszłego roku. Wiedziałam, że na pewno uda mi się dla niego znaleźć coś interesującego. Nie określił jaki model go konkretnie interesuje, ale widziałam jakimi markami jeździ i to pomogło mi w poszukiwaniach. Obdzwoniłam chyba wszystkie wypożyczalnie samochodów na terenie Gdańska i wszędzie mieli auta do wynajęcia z zeszłego roku. Chciałam najpierw znaleźć jakiś z tego roku i dlatego dzwoniłam dalej. W końcu udało mi się znaleźć firmę, która ma wolny samochód z tego roku. Na dodatek marka mi odpowiadała i go od razu zarezerwowałam. Prezes musi sam po niego pojechać i wziąć swoją kartę kredytową do płatności. Poinformowałam go od razu co udało mi się załatwić i dałam adres, pod jaki ma się skierować. Poprosił, bym zamówiła dla niego taksówkę, bo chciał po auto jechać od razu. Był zadowolony z mojego wyboru i powiedział, że świetnie sobie poradziłam.

Do teraz nie wiem dlaczego szef chciał wynająć samochód i nie dowiedziałam się. Wiem tylko, że wynajął go dla siebie, bo dwa razy już do firmy nim przyjechał. Cała transakcja była tania i w przyszłości na pewno będziemy współpracować.