meble sklepowe

Szef cukierni i jego meble sklepowe

Szef to jednak ma głowę na karku. Jeśli chodzi o wyposażenie sklepu to zawsze mamy najnowsze i najlepsze w całym mieście. Trzeba przyznać, że w Bydgoszczy, nie ma takiej drugiej cukierni która ma takie lady chłodnicze jakie mamy my.

Wyroby cukiernicze eksponowane na meblach sklepowych z Bydgoszczy

meble sklepoweZamówił je podobno z zagranicy, ja nie wiem dokładnie, jednak gołym okiem widać, że są najwyższej jakości. Lady chłodnicze w naszej cukierni sprawiają, że ciasta, kremówki, omlety, a nawet świeże kanapki smakują tak jakby chwilę temu były wyjęte z pieca. Meble sklepowe jakie mamy są najwyższej jakości, to nie są jakieś plastykowe, czy metalowe. Nasza cukiernia ma meble sklepowe drewniane, ja nie wiem, czy to jesion, czy cis, czy może dąb, nie znam się na tym. Wiem natomiast, że świetnie te tanie meble sklepowe Bydgoszcz się prezentują. Bydgoszcz powinna być dumna, że nie tylko wyroby cukiernicze mamy na największym poziomie. Wyposażenie cukierni również jest na najlepszej drodze do uzyskania grand prix w tej dziedzinie, o ile w ogóle takie zawody są organizowane. Nie wiem. Jednak jak był kiedyś inspektor z sanepidu to od razu zwrócił uwagę na wyposażenie sklepu i uznał, że tak świetnego wystroju jeszcze w Bydgoszczy nie widział. Estetyka dla oku, połączona z rozkoszą podniebienia powoduje, ze nasze meble sklepowe pustoszeją do południa i co się da, na bieżąco dorabiamy. Prawda jest taka, że regały półkowe jakie mamy ustawione za ladą dają wspaniały, taki wiejski, czy jak to się mówi rustykalny klimat i to się klientom podoba bardzo. Pracuje w tej cukierni wiele lat, przede wszystkim z radości wykonania zawodu w jakiego się przyuczałem.

Moja żona uwielbia moje ciasta. Jednak kiedy weszła do firmy i zobaczyła wyposażenie cukierni to była w szoki, że wszystko takie ładne. Jestem dumny z takiego szefa cukierni!