Strój do pracy – elegancka biała bluzka

 

Po zmianie pracy okazało się, że potrzebuję do swojej garderoby kupić kilka bardziej eleganckich ubrań. Do tej pory moje codzienne stylizacje nie były aż tak eleganckie. Sporo czasu spędziłam na poszukiwaniu inspiracji, żeby móc tworzyć różne ciekawe zestawienia, ponieważ nie lubię nudnych strojów, nawet jeżeli jest to stylizacja do pracy.

Elegancka bluzka elementem stroju do pracy

eleganckie białe bluzki damskieZ bardziej oficjalnych strojów najbardziej spodobały mi się klasyczne połączenia – biała koszula albo bluzka w komplecie z ciemną spódnicą albo spodniami. W swojej szafie miałam jedynie czarną, prostą spódnicę, postanowiłam więc nieco urozmaicić swoją garderobę. Znalazłam bardzo ładne czarne spodnie, które są idealne do eleganckiego stroju. Do tego kolejne spodnie o bardzo podobnym kroju, jednak w kolorze granatowym. Bardzo lubię również spódnice, dlatego i taki element garderoby postanowiłam sobie kupić. Znalazłam trzy, które najbardziej mi się spodobały – czarną, ciemnoniebieską oraz szarą. Dolną część stroju już miałam, zostało więc poszukać czegoś na górę. Bardzo lubię eleganckie białe bluzki damskie, które rewelacyjnie wyglądają z ciemniejszymi spodniami albo spódnicami. Znalazłam kilka białych bluzek, które najbardziej mi się spodobały. Różnią się między sobą odrobinę krojem oraz długością rękawów. Takie ubrania w mojej garderobie umożliwią mi tworzenie ciekawych stylizacji, które będą odpowiednie do pracy.

Bardzo się cieszę, że eleganckie stylizacje wcale nie muszą być nudne. Wystarczy kupić sobie kilka spódnic czy spodni oraz parę bluzek, aby móc z tych ubrań tworzyć różne zestawienia. Dzięki temu moje stroje do pracy nie znudzą mi się tak szybko. Poza tym mogę je każdego dnia urozmaicać innymi dodatkami, co również może nadać im nieco innego charakteru.