Stabilny fotelik do samochodu

Przewożenie dziecka w samochodzie jeszcze nigdy nie było tak łatwe jak jest to teraz. W ofercie wielu firm, znajdują się modele, które rosną razem z dzieckiem i wystarczają nawet na sześć lat. Liderem na rynku jest firma Espiro.

Jaki wybrać fotelik samochodowy dla dziecka?

stabilne foteliki samochodowe espiroJeżeli chcemy zaoszczędzić pieniądze na zakupie fotelika do samochodu, to najlepiej od razu kupić model, który wystarczy mu na kilka lat. Żeby tak było, musi on posiadać wielostopniową regulację i specjalne wkładki. Najlepsze są stabilne foteliki samochodowe Espiro. Ich konstrukcja została wykonana ze specjalnego materiału, który jest odporny na pęknięcia i wgniecenia. Wszystkie modele firmy Espiro były wielokrotnie testowane i poddawane różnym siłom, jakie mogą działać w trakcie jazdy samochodem i ewentualnego wypadku. Celem fotelika jest zabezpieczenie malucha przed jakimikolwiek urazami w trakcie kolizji i wypadków drogowych. Firma Espiro wyposażyła swoje foteliki w system regulacji oparcia, dzięki czemu maluszek może leżeć, lub siedzieć w foteliki. Ponadto zagłówek można dostosować do wzrostu dziecka tak, aby jego główka zawsze znajdowała się we właściwym miejscu. Foteliki samochodowe muszą mieć pięciostopniowe pasy bezpieczeństwa ze specjalnymi osłonkami wykonanymi z miękkiej pianki. W środku fotelika znajduje się dopasowana wkładka, która zwiększa komfort jazdy. Modele firmy Espiro są dostosowane do montażu przodem, lub tyłem do kierunku jazdy. Zaleca się aby były one montowane na tylnym siedzeniu auta.

Większość dzieci lubi jeździć samochodem, bo w takcie jazdy doświadczają miłego kołysania, które je często usypia. Jazda w foteliku samochodowym, który posiada mnóstwo udogodnień z pewnością sprawi, że maluchy nie będą narzekały i się niecierpliwiły w trakcie jazdy.