Sprzedanie używanego wózka widłowego

Zamykałem firmę, bo miałem już swoje lata i przyszedł najwyższy czas na odpoczynek. Byłem człowiekiem bezdzietnym i nie miałem komu zostawić przedsiębiorstwa, dlatego jego zamknięcie było dla mnie najlepszym rozwiązaniem. Wszystkim zająłem się osobiście.

Używany wózek widłowy sprzedany w dobrej cenie

wózek widłowy cenaPostanowiłem wyprzedać maszyny i urządzenia, żeby zyskać jeszcze trochę pieniędzy. Miałem na stanie prawie nowy wózek widłowy, który zamierzałem sprzedać w dobrej cenie. Nie zamierzałem wystawiać ogłoszenia w internecie, tylko znaleźć wśród znajomych klienta na mój wózek widłowy cena, którą ustaliłem była dla mnie korzystna, ale i dla potencjalnego kupca atrakcyjna, dlatego nie zamierzałem z nikim negocjować. Podzwoniłem do swoich dawnych kolegów, którym mógłby przydać się sprawdzony wózek widłowy i dzięki temu trafiłem na kupca. Mój używany wózek zainteresował Mariana, był to przedsiębiorca o dobrej renomie, który cały czas inwestował w rozwój swojej firmy. Pieniądze wydawał bardzo rozsądnie i oferta sprzedaży wózka od razu mu się spodobała. Marian do mnie przyjechał, ponieważ chciał jeszcze sprawdzić jak działał pojazd i przejrzeć całą z nim związaną dokumentację. Cieszyłem się, ponieważ przyjechał tego samego dnia i byłem pewny, że wózek widłowy sprzedam od razu. Nie myliłem się, Marian był zadowolony stanem technicznym wózka widłowego i przyznał, że prezentuje się jak nowy. Umowę sprzedaży podpisaliśmy od razu i Marian podziękował mi za bardzo udaną transakcję.

Na emeryturze przeniosłem się do domu na wsi, gdzie miałem ciszę i spokój. Niczym nie musiałem się przejmować. Odpoczywałem każdego dnia i często łowiłem ryby. Lubiłem to zajęcie, ponieważ pozwalało mi się ono wyciszyć a tego potrzebowałem najbardziej i to od dawna.