Sprowadzam bratu solidny plecak na motocykl

Od zawsze opiekuję się swoim młodszym bratem bo to trochę roztrzepany chłopak. Dogadujemy się jak najlepsi kumple i sobie ufamy. Kiedy brat przyprowadził do domu motocykl to wiedziałem, że w końcu spełnił swoje marzenia.

Mojemu bratu spodobał się solidny plecak motocyklowy

solidne plecaki motocykloweBrat wziął kredyt, żeby móc kupić porządną maszynę. Resztę wydał na ubezpieczenie i nie miał już nic. Postanowiłem, że tym razem również mu pomogę. Zawsze tak robię, ponieważ zarabiam dużo więcej i nie mam żadnych zobowiązań a brat jest dla mnie najważniejszy. Uważnie obejrzałem jego maszynę jak poszedł spać. Trzyma ją w garażu, gdzie ma dużo miejsca. Kupię mu na pewno dwa kaski i sprawdzę jakieś solidne plecaki motocyklowe, żeby mógł się wybrać w jakąś dłuższą podróż. Bratu o niczym nie powiedziałem, bo to miała być niespodzianka. Miał jakiś stary kombinezon, z którego spisałem rozmiar i pojechałem do sklepu. Były tam solidne plecaki motocyklowe i wybrałem mu taki oraz zainwestowałem w porządne dwa kaski. Brat ma dziewczynę i na pewno będzie chciał z nią gdzieś pojechać. Udało mi się zdobyć także dobrej jakości kombinezon z przeceny i w zasadzie miałem wszystko. Kiedy wróciłem do od razu poszedłem do garażu. Brat był w pracy i miałem pewność, że mnie nie zobaczy. Postawiłem duży karton pod bramą w garażu, gdzie wszystko zapakowałem. Nie wyjedzie jak go nie przestawi i na pewno jak podjedzie to od razu zauważy, że to coś dla niego. Ciekawy jestem jak zareaguje. Na pewno będzie zaskoczony.

Zgodnie z moimi oczekiwaniami brat był tak szczęśliwy, że od razu pobiegł przymierzyć swój nowy kombinezon. Zamocował również plecak i spakował najważniejsze rzeczy. Powiedział, że jedzie po Kasię i zabiera ją na wycieczkę nad jezioro. Cieszę się, że jest szczęśliwy.