Spraye pozwalające uzyskać żywe kolory

 

Kiedy tylko zdałam prawo jazdy tata obiecał mi, że dostanę najlepszy samochód na świecie. Nie mogłam się doczekać dnia w którym w końcu go zobaczę, jednak tata nie spieszył się z jego kupnem ponieważ chciał, abym dostała jeden konkretny model.

Nowy wygląd samochodu dzięki sprayom

spray deco colorCzasami chodziłam za tatą i w żartach pytałam, gdzie ten mój Cadillac. Tata się śmiał wówczas i odpowiadał, że już w drodze. Żartowaliśmy, śmialiśmy się, a ja grzecznie czekałam na nowe autko. W przeddzień moich urodzin tata zawołał mnie za podwórko twierdząc, że sprawa jest naprawdę pilna. Kiedy wybiegłam przed dom, ojciec z uśmiechem na ustach powiedział do mnie „proszę o to Twój Cadillac” i… nie żartował. Na podwórku naprawdę stał stary Cadillac. Całkowicie mnie zatkało, łzy same popłynęły i nie wiedziałam zupełnie co powiedzieć. Kiedy nieco ochłonęłam tata zaprosił mnie do pomocy przy jego… odświeżaniu. Okazało się, że samochód zakupił już jakiś czas temu, tylko, że stał on u sąsiadów na kanale, a tata wraz z sąsiadem mechanikiem naprawiali auto, ponieważ ojciec kupił je po okazyjnej cenie. Teraz wystarczyło je jedynie odmalować. Tata rzucił w moją stronę spray deco color. Była to dobrze znana mi puszka, ponieważ wielokrotnie używał tych sprayów do malowania różnych rzeczy. Zawsze twierdził, że spray jest najwygodniejszy do malowania i o wiele łatwiejszy w użyciu, a potrafi dać naprawdę doskonałe rezultaty. Założyliśmy z tatą ubrania robocze, rękawiczki i maseczki i przystąpiliśmy do malowania auta. Spray naprawdę pięknie się rozprowadzał i co więcej, był bardzo wydajny! Pracowało się z nim łatwo i precyzyjnie. Nie było zacieków, nie było przebarwień. Kolor wyglądał ślicznie i jednolicie oraz cały przepięknie lśnił.

Kiedy zakończyliśmy lakierowanie tata zaproponował, abyśmy ozdobili samochód ciekawym i subtelnym motywem koloru również czerwonego jednak w nieco jaśniejszym odcieniu. Szczerze przyznam, że obawiałam się, czy nie będzie przebić, jednak jaśniejszy odcień idealnie pokrył pokrył żywą czerwień auta. Jestem niesamowicie zadowolona z efektu, jaki dał nam spray i z pewnością jeszcze go użyję chociażby do przemalowania motoru!