Specjalistyczne terminale pos w pracy przedstawiciela handlowego

Kraków jest moim ukochanym miastem. To tam się urodziłam i wychowałam. To też tam poznałam mojego obecnego męża. Po trzech latach małżeństwa podjęliśmy decyzję, że przeprowadzimy się do jego miasta rodzinnego, którym jest Bydgoszcz.

Dużym ułatwieniem są specjalistyczne terminale pos

terminale posBardzo ciężko było mi się rozstać z moją rodziną, z naszym domem. Zostawiałam tam całe moje dotychczasowe życie. Nasz syn miał wówczas półtorej roku. Postanowiliśmy, że przez chociaż pół roku zostanę z nim w domu żeby mógł się zaaklimatyzować z otoczeniem i żebyśmy nie musieli posyłać go do żłobka. W między czasie zaczęłam szukać pracy dla siebie. Pierwszym ogłoszeniem o pracę, na które odpowiedziałam była praca przedstawiciela handlowego w firmie, która wynajmuje terminale płatnicze. Była to praca bardzo podoba do tej, jaką wykonywałam w Krakowie dlatego kiedy zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną skorzystałam z niego. Pomyślnie przeszłam dwa etapy i czekałam na rozstrzygnięcie kogo zatrudnią. Udało mi się i dostałam tę pracę. Synek został zapisany do przedszkola i o dziwo bardzo szybko się przystosował. A ja mogłam dalej spełniać się zawodowo. Miałam bardzo wielu klientów, którzy potrzebowali specjalistyczne terminale pos. Zdobywałam bardzo wielu nowych klientów. W końcu coraz więcej przedsiębiorców chce mieć u siebie terminal pos i możliwość płacenia kartą płatniczą. Zdają sobie sprawę z tego, że coraz więcej osób ceni sobie wygodę i nie nosi przy sobie gotówki. Po dwóch latach pracy jako przedstawiciel otrzymałam propozycję awansu na stanowisko kierownicze. Długo się nad tym zastanawiałam, bo nie chciałam tracić swoich nienormowanych godzin pracy i większego kontaktu z ludźmi. Jednak przyjęłam tę propozycję i nie żałuję.

Mam pod sobą kilkanaście osób, ale kiedy trzeba jadę z nimi w teren. Wiedzą, że zawsze mogą na mnie liczyć i dzięki temu wiem, że mam u nich szacunek.