Smycz wykonana metodą sublimacji

Jedną z form reklamy, która jest stosowana na bardzo dużą skalę przez firmy z różnych branż, jest rozdawanie klientom gadżetów reklamowych. Do takich gadżetów należą długopisy, kubki, a nawet smycze na klucze. Jest to bardzo skuteczna reklama. Daje ona bardzo dobre rezultaty, ponieważ jest wszechobecna, ale nie jest nachalna.

Smycz do kluczy

smycze sublimacyjneJednym z popularniejszych gadżetów reklamowych są wcześniej wspomniane smycze do kluczy. Taka smycz towarzyszy danej osobie razem z kluczami prawie wszędzie. Dzięki temu firma jest reklamowana w różnych środowiskach. Zwiększa to szanse na zainteresowanie firmą nowej klienteli. Smycze sublimacyjne charakteryzują są bardzo dużą odpornością na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, na które smycz jest potencjalnie narażona podczas jej zwykłego użytkowania. Smycz jest tak wytrzymała dlatego, że została wykonana techniką sublimacyjną. Smycz może być zadrukowana z każdej jej strony, dzięki temu powierzchnia reklamowa jest stosunkowo duża. Druk jest wykonywany z bardzo dużą dokładnością, w ten sposób nadrukowana grafika jest wyraźna. Smycz możemy prać w pralce, bez obaw o to, że po jakimś czasie grafika się zniszczy lub wyblaknie. Farba używana do drukowania jest bardzo odporna na wysoką temperaturę i detergenty. Karabińczyk służący do przypinania kluczy jest wykonany z metalu, dzięki temu jest on bardzo wytrzymały. Karabińczyk będący ostatnim elementem smyczy jest polakierowany. Tak wykonana smycz jest bardzo estetyczna i wytrzymała.

Smycz możemy zamówić przez internet. W przypadku dużego zamówienia koszt produkcji jednej smyczy będzie oscylował wokół kilku złotych. Składając zamówienie musimy mieć przygotowaną grafię, która ma zostać nadrukowana na smyczy. Czas realizacji zamówienia to zazwyczaj kilka dni roboczych.