Skuteczne płyny do dezynfekcji rąk od Ecolab

Zatrudniłam się w przychodni medycznej na recepcji. Zresztą moje doświadczenie zawodowe obejmuje pracę w różnego rodzaju ośrodkach medycznych, gdzie głównym celem jest pomoc chorym czy w jakiś sposób poszkodowanym zdrowotnie pacjentom. Jednak z założenia nigdy nie zajmowałam się jedynie kwestią przyjmowania pacjentów w recepcji i zapisywania ich na wizyty, ale też pamiętałam o tym, by dbać o samą przychodnię i wszelkie zapasy najpotrzebniejszych rzeczy.

Ecolab – firmy oferująca płyny dezynfekcyjne do rąk

ecolab płyn do dezynfekcji rąkTak się złożyło, że byłam taką osobą, która zawsze dba o porządek i odpowiednią higienę. Jestem na tym punkcie dosłownie przewrażliwiona. Zawsze o tym mówiłam z góry wszystkim pracodawcom, jednocześnie prosząc, by pozostawiali mi kwestie środków czystości i tak dalej. Lubiłam pracować bowiem mając najlepszy możliwy sprzęt, także w dziedzinie higieny. Ze względu na ostatnie wydarzenia i sytuację zdrowotną, kluczowe jest dbanie o dezynfekcję rąk. W tym celu zamówiłam zapas Ecolab płyn do dezynfekcji rąk. Był to mój sprawdzony środek, który szczególnie dobrze działał w takich środowiskach jak to, czyli w obiektach z pracownikami służby zdrowia, którzy stale muszą dbać o dezynfekcję i odpowiednie dbanie o siebie i swój sprzęt. Do tego trzeba było też zapewnić środek dezynfekcyjny pacjentom przychodzącym do przychodni, więc chciałam mieć pewność, że na pewno będziemy mieli odpowiedni zapas płynu.

Środki od Ecolab zamawiałam ze sprawdzonej strony, które realizowała zamówienia bardzo szybko i nigdy nie zdarzyły mi się jakiekolwiek problemy z funkcjonowaniem strony czy samego sprzedawcy. Mój pracodawca, zarówno obecny, jak i wszyscy wcześniejsi, potrafią docenić moje zaangażowanie w kwestię higieny i dezynfekcji w miejscu pracy.