Sesja zdjęciowa dla noworodków

Niedawno zostałam mamą po raz drugi i chciałam mieć z okresu niemowlęctwa mojego dziecka wspaniałą pamiątkę. Już będąc w ciąży, zdecydowałam się na sesję zdjęciową. Było to niezwykle wzruszające. Nie mogłam zatem odpuścić sesji naszemu maluszkowi. Pierwsze tygodnie to niezwykły czas i warto mieć z niego pamiątkę. Maluszki są wtedy łatwiejsze do ułożenia podczas sesji.

Jak przygotować dziecko do sesji?

fotografia dziecięca włocławekNa sesję noworodkową wybrałam sprawdzone już przeze mnie miejsce. Kiedy na myśl przyszła mi fotografia dziecięca Włocławek był jedyną słuszną opcją. Z fotografii ciążowej byłam bardzo zadowolona, zatem i tym razem nie mogło być inaczej. Pani fotograf dysponowała wieloma rekwizytami oraz tłami, na których wykonuje sesje. Maluszki na zdjęciach prezentują się niezwykle uroczo. Świetnym pomysłem jest wzięcie starszego rodzeństwa na taką sesję, bo jest to wspaniała zabawa. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Pani fotograf ma niezwykłe podejście do dzieci i wie jak z nimi rozmawiać, aby sesja przebiegła sprawnie. Jeśli chodzi o sesję noworodkową, mówi się, że pierwsze dwa tygodnie życia to najlepszy czas na wykonanie takiej sesji. Takie maluszki śpią bardzo dużo, więc podczas snu układane są w pozy, które cudownie wyglądają na zdjęciach. Sesja trwa około 2-3 godzin, dlatego ważne jest, aby przybyć do studia z wypoczętym i najedzonym maluszkiem. Najlepiej zjawić się w studiu, zaraz po karmieniu, ponieważ wtedy będzie miał ochotę na drzemkę.

Sesja to świetna pamiątka i uważam, że każda mama powinna wziąć w niej udział. Świetna atmosfera podczas sesji sprawia, że mija stres. Uważam, że sprezentowanie przyszłej mamie takiej sesji to super pomysł. Sesje brzuszkowe cudowne oddają piękno kobiecego ciała w tym wyjątkowym stanie, a maluszki cudownie prezentują się na zdjęciach.