Serwis I phone oferujący wymianę szybek

 

Miałem sporą wiedzę na temat elektroniki a na telefonach znałem się najlepiej. Pracowałem w firmie sprzedającej abonamenty z telefonami, ale to nie było jednak zajęcie dla mnie. Poszukałem więc pracy w jakimś serwisie, bo potrafiłem naprawiać telefony i to była idealna praca dla mnie.

Profesjonalnie wymieniane szybki w telefonach

wymiana szybki iphone krakówNowa praca w pełni mi odpowiadała pod każdym względem, ponieważ mogłem rozwijać swoje umiejętności. Naprawiałem różne modele telefonów, ale z czasem serwis się nieco zmienił. Głównie usługi były wykonywane dla jednej konkretnej marki. Wszystko zaczęło się, gdy prezes jakiejś dużej spółki do nas przyszedł i interesowała go wymiana szybki Iphone Kraków liczył sobie kilka serwisów, jednak ten człowiek przyszedł właśnie do mnie. Dlatego takie zmiany zostały wprowadzone. Nie każdy miał ubezpieczony telefon od takich uszkodzeń i taka wymiana szybki była dodatkowo płatna. Może dwóch na dziesięciu klientów miało gwarancję na taką wymianę. Serwis, w którym pracowałem był autoryzowany i dlatego w ramach gwarancji, możliwa była taka wymiana szybki w telefonie. Lubiłem tę markę telefonów, ponieważ były niezawodne i rzadko coś się w nich psuło. Głównie wymieniałem szybki, które tłukły się przez nieuwagę użytkowników. Poznałem bliżej telefony tej marki i doszedłem do wniosku, że taki sam sobie kupię. Oczywiście nakleję na wyświetlacz folię ochronną, żeby przypadkiem nie zbić szybki a często to zdarzało się w moich telefonach, które nosiłem w kieszeni.

Po trzech latach właściciel serwisu otworzył kolejny punkt w innej części Krakowa. Ja awansowałem na kierownika i zarządzałem serwisem, w którym pracowałem. Oczywiście wiązało się to z dodatkowymi pieniędzmi. Nawet szkoliłem nowych pracowników, bo byłem najlepszy.