Ścienny klimatyzator domowy

 

Zdecydowaliśmy się z mężem na zakupy mieszkania od dewelopera. Wiedzieliśmy, że będziemy musieli je sami wykończyć, ale zakup nowej nieruchomości wydawał nam się mieć największy sens. Poza tym, w wynajmowanym mieszkaniu do tej pory mieliśmy ekspozycję na wschód i zachód. Latem w mieszkaniu było naprawdę gorąco, a mój mąż powiedział dosyć. 

Wybór klimatyzacji marki mitsubishi w nowym mieszkaniu

klimatyzacja mitsubishiStwierdził, że pierwsze to od czego zaczniemy w ogóle w nowym mieszkaniu to wybór odpowiedniej klimatyzacji i klimatyzatora. Zadzwoniliśmy do naszego dewelopera i powiedzieliśmy mu, że mamy w planach montaż takiej instalacji i zapytaliśmy czy nie stanowi to problemu. Odpowiedział, że oczywiście, że nie i posłużył nam swoim doświadczeniem. Okazało się, że jego znajomy montuje klimatyzatory i pomoże nam dobrać odpowiedni do naszego metrażu ale również ekspozycji na strony świata. Mąż zadzwonił, powiedział na czym nam najbardziej zależy i okazało się, że do naszego mieszkania najlepszym wyborem będzie automatyczna klimatyzacja mitsubishi. Jeśli chodzi o modele mieszkalne sam klimatyzator charakteryzował się niskim odsetkiem reklamacji czy napraw. Był skuteczny i bardzo wydajny a dodatkowo nie pobierał wiele prądu – był po prostu energooszczędny. Dodatkowo producent zadbał o to, aby klimatyzatory wyglądały ładnie i elegancko. Nie przypominają już takich wielkich i niezgrabnych klocy jak jeszcze kilka lat temu.

Zdecydowaliśmy się na nieco niecodzienny kolor klimatyzatora – był on czerwony. Mieliśmy wizję naszego salonu jako miejsca dosyć kolorowego, właśnie z przewagą czerwieni. Ten klimatyzator idealnie wpisywał się w wygląd pomieszczenia. Kiedy już się wprowadziliśmy i było lato klimatyzacja naprawdę się przydała. Działa bez zarzutów i chłodziła nasze mieszkanie.