Salon ze stylowymi meblami

 

Meblami nigdy wcześniej się nie interesowałam, gdyż wszystkim zajmował się mój partner. Po rozstaniu jednak zamieszkałam sama i miałam wolną rękę. Mogłam kupić wszystko to, co mi się podobało i taki stan rzeczy zdecydowanie mi odpowiadał. Byłam wolną kobietą. 

Kupienie stylowych mebli marki Jafra

meble jafraKupiłam dom za miastem, gdzie zamierzałam ułożyć sobie życie na nowo. Dla mnie najważniejszym pomieszczeniem zawsze był salon, bo tam przyjmowałam gości. Dlatego to pomieszczenie postanowiłam umeblować stylowo. Miałam dość dobry gust i wiedziałam, że wybiorę odpowiednie meble. Przeglądałam katalogi z meblami od różnych producentów i doszłam do wniosku, że najlepiej odpowiadają mi jedne konkretne meble Jafra była znaną marką, która oferowała stylowe rozwiązania. Wybrałam się do sklepu, który mieścił się najbliżej mojego miejsca zamieszkania, żeby tam rozejrzeć się za jakimś zestawem mebli do salonu. Sklep, który odwiedziłam był duży. Na parterze były wszelkiego rodzaju komody i szafy a na piętrze stoły, stoliki o sofy. Wszystkie meble były stylowe. Mi najbardziej podobały się te ciemne i na nich zdecydowałam się skupić. Sprzedawca pomógł mi dopasować wszystko pod względem koloru a rodzaj mebli już wybrałam sama. Kupiłam dużą szafę, komodę, regał, stolik z krzesłami oraz dużą sofę. Wszystkie meble były w tym samym kolorze i cieszyłam się, że mogłam je kupić od ręki. Zapłaciłam dodatkową kwotę za usługę wniesienia i skręcenia mebli na miejscu, bo sama bym nie dała rady.

Salon miałam urządzony w stylu, który bardzo mi odpowiadał. Dokupiłam jeszcze kryształową lampę wiszącą, która idealnie dopełniała całości wystroju. Byłam z siebie zadowolona, ponieważ decydowałam o każdym szczególe, gdzie wcześniej nie miałam na to żadnego wpływu.