Rozwój chłodnictwa na terenie Warszawy

Gdy ludzie wybierają branżę, w którą chcą zainwestować, rzadko kiedy dokonują głębokich analiz, które mogą powiedzieć nam cokolwiek o przyszłości. Zwykle ludzie na własną rękę próbują znaleźć coś, co według nich będzie opłacalne. Niestety nie zawsze każdemu udaje się na coś takiego trafić.

Ja postawiłem przede wszystkim na rozwój chłodnictwa w Warszawie

chłodnictwo w WarszawieMój wybór był poprzedzony bardzo długimi analizami. Wynająłem do tego firmę zatrudniającą tylko i wyłącznie najlepszych ekonomistów, którzy znali się dość dobrze na rzeczy. Okazało się, że chłodnictwo w Warszawie ma przed sobą naprawdę świetlaną przyszłość. Obecnie jeszcze nie nastąpił moment, w którym zamówień byłoby najwięcej, a wciąż brakowało firm, które chciałyby się tym zajmować. Widziałem ogromny potencjał w jednej z nich – zajmowali się oni chłodnictwem na terenie Warszawy już od bardzo długiego czasu. Ostatnio przeżywali prawdziwe oblężenie w związku z zamawianiem ich usług, a wiedziałem, że najlepsze jest dopiero przed nimi. Zdobycie akcji ich firmy było prawdziwym wyzwaniem, ale na szczęście mi się udało. Teraz i ja mogłem czerpać zyski z rozwoju chłodnictwa w stolicy. Po czasie okazało się, że była to najlepsza inwestycja w całym moim życiu. Na żadnych innych akcjach nie udało mi się zarobić tak dużej ilości pieniędzy w tak krótkim czasie. Byłem bardzo zadowolony z tego, że zdałem się na profesjonale analizy, a nie na moje przeczucia. Choć przyznać muszę, że i one zawodzą mnie niezwykle rzadko – może i nawet w tej inwestycji też miały jakiś drobny udział.

Gdy początkujący inwestorzy pytają mnie w jaki sposób doszedłem do takiej fortuny, odpowiadam krótko. Zdaję się na profesjonalne analizy i to, co przynosi zyski w perspektywach długoterminowych. Dobre akcje to takie akcje, które przynoszą zyski przez bardzo długi czas.