Rozmowa ze znanym prawnikiem

Ja to prawem nigdy się nie interesowałem, ponieważ nie zaszła taka potrzeba. Kiedy jednak po dziadkach był dom w spadku to sprawy się zmieniły. Mimo, iż to ja się nimi ciągle opiekowałem i partycypowałem w kosztach to brat zamierzał mi zabrać mieszkanie.

Trafne sugestie znanego prawnika w sprawie spadku

prawnik rzeszówNie wiedziałem co robić w tej sytuacji i zdecydowałem się zasięgnąć pomocy u osoby z doświadczeniem. Jeden znany prawnik rzeszów zgodził się zająć moją sprawą co mnie ucieszyło. Koszty nie grały roli, ponieważ dowiedziałem się, że mam prawo wygrać tę sprawę. Z prawnikiem dużo rozmawialiśmy na ten temat i dostałem od niego mnóstwo trafnych sugestii. Kwestie były bardzo oczywiste, ale wcześniej jakoś na to nie wpadłem. Brata poinformowałem, że wynająłem znanego prawnika, który będzie mnie reprezentował w sądzie. Brat nie miał nikogo, ale zapewnił mnie, że także zasięgnie pomocy w tej sprawie. Z prawnikiem spotykałem się regularnie. Przedstawiłem mu wszystkie dokumenty związane ze sprawą. Wszelkie rachunki, które były związane z mieszkaniem dziadków trzymałem w segregatorze. Sam nie wiem dlaczego, bo nie sądziłem, że będą potrzebne, ale intuicja mi jednak dobrze podpowiadała. Sprawę prowadzono bardzo uważnie i cieszyłem się z pomocy tego prawnika, który okazał się na prawdę świetny. Mieszkanie sąd w całości mi przyznał, ponieważ uznano, że należy mi się. Brat nic nie wskórał, ale relacje mieliśmy nadal poprawne. W końcu to najbliższa moja rodzina.

Mieszkanie całkowicie wyremontowałem i kupiłem nowe meble. Prawnik wcale nie okazał się taki drogi i zapłaciłem bardzo rozsądną kwotę za jego skuteczne usługi. Tacy ludzi przywracają wiarę w sprawiedliwość o czym osobiście miałem okazję się przekonać. Dobrze wszystko się skończyło.